Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Kako me je izdominirao neki Rogue sinoć, i to dva puta zaredom sam njega izvukao u custom game. Prvo sam pizdeo, onda je bilo milina gledati kako čovek vadi i kombinuje, u nekim potezima je igrao opušteno i po pet-šest karata, kao mačka kad se zeza sa mišem.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Tirion je meni jedna ja jacih legendary karti, mada bi ja pre sigurno uzeo tinkmastera... Trenutno za njega stekam dust, samo jos 700 dusta idemo! :D


Inace je se sa mojim pala dek-om vrtim oko 6-7 rank-a mada fale mi nat pagle, tinkmaster,bloodmage :D Razmisljam i alextrazi

Edited by Wizzzi^
Link to comment
Share on other sites

Hao u nedoumici sam koji legendary da napravim... Razmisljam Black Knight-a posto mislim da bi on dobro usao u moj deck.. Nisam pametan..

 

 

Imam ga jako dugo. Ali vec duze vreme jako losa karta. Retko ko ima tauntove u decku sada,grunu argusa i to je to. Mada nekad mozes nekom da se useres u zivot kad izvuce ironbarka ili neki jaci taunt,bas ga smoris zestoko...ali to je retkost...mislim da mozes mnogo potrebniju kartu da kraftujes. Jedino ako imas sve sto ti treba pa hoces da upotpunis neki deck sada

Link to comment
Share on other sites

Ljudi slabo igraju tauntove ali igraju jako puno DoA i SP koji svojim bafovima daju validne mete za bk.. U suštini bk mi se čini kao dobra karta za neki aggro špil, koja može da bude taj presudni momenat pri uklanjanju neprelaznog taunta, plus dobijate jakog midgejm miniona na vašoj strani table.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ljudi slabo igraju tauntove ali igraju jako puno DoA i SP koji svojim bafovima daju validne mete za bk.. U suštini bk mi se čini kao dobra karta za neki aggro špil, koja može da bude taj presudni momenat pri uklanjanju neprelaznog taunta, plus dobijate jakog midgejm miniona na vašoj strani table.

 

Bas tako! To sam i rekao u prvo postu oko BK-a. Craftujes je jedino ako ti treba da upotpunis neki spil

Link to comment
Share on other sites

QQ kako je lep osecaj kada  Counterspell-ujes Mind Control. 

 

edit: e da ubacio sam Black Knighta. U prvoj partiji sam ga bacio na praznu tablu tako da value nije izvucen ali u druge dve partije je ubio jetija sa tauntom i ragnarosa sa druidovim +4 hp tauntom. Ono nisam se pokajao jos uvek :)

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Upravo sam bio nekako "uhakovan/cheatovan" jebem li ga sta je  u areni ???? 

Lik nije igrao neko vreme i proslo je jedno 2 minuta sigurno nije mi bilo jasno zasto ne odbrojava. I onda je odigrao 5-6 turna za redom, a meni je iste sekunde kada pocne moj turn pisalo da sam zavrsio turn. I onda sam izgubio. On je igrao turn za turnom, tj. ja to nisam ni video samo sam video kako mu se karte pojavljuju na tabli karte  i meni kako se smanjuje hp. Dok ja nisam mogao nista da uradim ili pritisnem ?!?!?!?!?!?!?

Bukvalno sam izgubio u roku od 6-7 sekundi sa 30 hp-a. 5 turna je odigrao. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Rekli su da kao više neće menjati karte u beti, ali mislim da je to glupost jer i dalje ima neizbalanisranih karata u oba pravca (i beskorisnih i prejakih).

 

 

Upravo sam bio nekako "uhakovan/cheatovan" jebem li ga sta je  u areni ???? 

Lik nije igrao neko vreme i proslo je jedno 2 minuta sigurno nije mi bilo jasno zasto ne odbrojava. I onda je odigrao 5-6 turna za redom, a meni je iste sekunde kada pocne moj turn pisalo da sam zavrsio turn. I onda sam izgubio. On je igrao turn za turnom, tj. ja to nisam ni video samo sam video kako mu se karte pojavljuju na tabli karte  i meni kako se smanjuje hp. Dok ja nisam mogao nista da uradim ili pritisnem ?!?!?!?!?!?!?

Bukvalno sam izgubio u roku od 6-7 sekundi sa 30 hp-a. 5 turna je odigrao. 

 

 

Baš sam se pitao da li ima hakova, ne razumem kako im se to isplati (na stranu što je lik retard sam po sebi što hakuje), kad će po prijavi da im ode ceo akaunt verovatno, sve što su uložili u njega. Nadam se da si prijavio lika?

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam zlatni doomhamer koji izgleda toliko lepo da mi je prosto žao što ću da ga pretvorim u dust :D

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...