Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Trenutno mi je najiritantniji mage dek sa frost bolt ice lance spamovima i odugovlacenja do 100og turna...

To je Kungenov deck ja mislim.. Mnogo draw-a dok ne nadje Thalnosa, frost bolt, 2x ice lance, i fireball i onda 21 dmg instant. 

 

Jeste smor i nista ne mozes da uradis da se spasis ako nemas heal-ove.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Gledate fight night 4. sezonu? Odlične su partije, trump car je razbio konačno, način na koji je pobedio u drugog partiji je čisto useravanje :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

To je Kungenov deck ja mislim.. Mnogo draw-a dok ne nadje Thalnosa, frost bolt, 2x ice lance, i fireball i onda 21 dmg instant. 

 

Jeste smor i nista ne mozes da uradis da se spasis ako nemas heal-ove.

 

Osim ako nemaš štitove nabacane, kolko puta sam se izleteo tako i ćorak.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ostavićemo tog auctioneera živog jedan krug, nije da može nešto da uradi sa njim, mislio je trump :D

 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

A ne, ne, ti si plaćao neke stvari na tom profilu neke arene, ja ni dinar nisam dao za hs do sada :D

 

 

Inače, ako ne znate, trump je pre dan-dva uspeo da udari legendary sa tim potpuno f2p mage profilom, neverovatno koliko mu je malo trebalo, evo ga peva we are the champions :D

 

http://www.twitch.tv/trumpsc/c/3766107

Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja ga gledao svako vece po malo, dobar je lik : ) Inace, ima li neko savet sta raditi od ranka 5 (nema vise bonus zvezdica lol). Dal se vise isplati igrati aggro neki? Ja u principu igram kontrol i u fazonu izgubi par za redom pa par dobijem i sve u krug...

24/7 grind ^^

Link to comment
Share on other sites

A ne, ne, ti si plaćao neke stvari na tom profilu neke arene, ja ni dinar nisam dao za hs do sada :D

 

 

Inače, ako ne znate, trump je pre dan-dva uspeo da udari legendary sa tim potpuno f2p mage profilom, neverovatno koliko mu je malo trebalo, evo ga peva we are the champions :D

 

http://www.twitch.tv/trumpsc/c/3766107

 

Placao sam dzabe, prestao sam da igram, smorilo me :D

Link to comment
Share on other sites

Jebote, sat i frtalj drndam karu i nijednu pobedu da ubodem, serem ti se u karte ti se serem!!

 

Pitanje: Ako bacim silence na miniona koji je već silenced, da li mu se poništava silence koji ima (to jest, da li se vraća u prvobitno stanje).

Također, da se neko ne zajebe da leči Raging Worgena kad mu je već odradio enrage, poništava mu i dodatni napad i windfury, fuck off game.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pip, pa to drugo je baš nubovski sa tvoje strane, svaki enrage efekat radi samo dok je minion oštećen, kao što i lepo piše kad pročitaš :D

 

 

Meni nešto solidno ide ovih dana, 12. rank sam, što mi je zapravo najbolji rank od prošle sezone. Probaću ovih dana da uđem u jednocifrene rankove, što mi je sasvim do jaja, s obzirom da retko igram ranked, uglavom igram arene i gledam trumpa i stvari tipa king of the hill, deck wars i fight nights :D

 

Arene mi ovih dana neočekivano dobro idu, posle nekoliko uzastopnih 7-3 arena u zadnjih par dana večeras sam imao 10-3, i tako niotkuda imam finansijsku stabilnost od oko 580 golda koju sam nekada mogao samo da sanjam, a i sa dustom stojim fino, uštekao sam oko 700 dusta za veoma kratko vreme, koje sakupljam za neke nove špilove što imam na zamisli. Naravno mrvim samo one karte za koje sam sto posto siguran da ih ne želim, svake karte u okviru dve klase koje igram ne diram.

 

Edit, što se tiče tvoje pitanja

 

 

 

  • The effect of silence is permanent and will not end when the source of the silence is taken out of the game (e.g., the casting minion dies). Nor can it be dispelled (e.g., using another silence).
Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jebote, sat i frtalj drndam karu i nijednu pobedu da ubodem, serem ti se u karte ti se serem!!

 

Pitanje: Ako bacim silence na miniona koji je već silenced, da li mu se poništava silence koji ima (to jest, da li se vraća u prvobitno stanje).

Također, da se neko ne zajebe da leči Raging Worgena kad mu je već odradio enrage, poništava mu i dodatni napad i windfury, fuck off game.

 

zato samo divajn šildovi i stat bafovi preko vorgena :D

 

 

nego, dal se preko sajlensovanih karata mogu naknadno budžiti neke stvari?

 

tipa, lik mi sajensuje nekog kripa sa divajnom, pa mu onda bacim opet divajn šild

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Сајленс није ретроактиван - можеш са радиш с њим шта хоћеш после сајленса. 

 

Рачунај да после сајленсовања минион постаје „обичан” минион, као Chillwind Yeti, као Boulderfist Ogre, War Golem, ништа више.

Link to comment
Share on other sites

Evo vam pa čitajte, nije da nemate internet :P

 

http://hearthstone.gamepedia.com/Silence_(ability)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...