Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Mnoge karte koje nisu popularne uopste nisu lose, samo treba neko da otkrije taktiku i deck sa kojim idu u tandemu. Hogger se i meni cini kao ok karta.

 

Mislim da cu ipak da napravim Silvanu, jel zna neko koliko traje ovo da mozes full dust disenchant ?

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ja sam igrao silvanu do pre patcha i moje misljenje je da se nije isplatila ni tada. Isplatljiva je jedino ako protivnik ima nekog ultra jakog miniona na fieldu, a tada je obicno vec kasno da imas prostora da spustis silvanu, sacekas jedan turn i ubijes je (ako je protivnik ne ubije pre toga), i onda rizikujes da ti preuzime nekog manje vrednog miniona. Ako je bacis rano, bolje da bacis Cairne, koji isto kosta, 4/5 je, a po defaultu summonuje isto 4/5 miniona. Hogger nije los takodje, Black Knight je isto dobar, uvek bih igrao jedan od ovih tri umesto silvane, posle patcha narocito.

 

Inace sam skontao da je sa Shamanom bas tesko counterovati neke klase, maga narocito, tako da polako planiram da predjem na Druida, fali mi jos 3-4 legendarya da popunim deck.

Edited by re1
Link to comment
Share on other sites

Sad sam bas imao priliku da je iskoristim u odlucujucem momentu, nije se pokazala, lako ju je kaunterovao. Da je bio ragnaros pobedio bi odma a ne 4 turna kasnije.. Isprobacu je sutra jos, razmisljam se sada dal Muklu da probam.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Što se silvane tiče, ona je, po meni, i dalje dobra karta, 6 mana je sasvim realna cena za ono što nudi i njenu all around upotrebljivost. Jer zadaje dosta muke, i tera protivnika na kalkulacije i odlaganje nekih poteza.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ma da blizzard je uvek bio retardiran sto se tice patch-eva.. Svaki patch donese nove bagove, a izbacuju patch na mesec i po dana.. 

 

Danas sam bas izgubio partiju u areni zbog placementa, bug je star mesecima i bice tako ubagovano jos sigurno par meseci.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

ja sam danas stisnuo onaj mali crveni iksic da promeni quest i samo mi je nestao nisam dobio drugi :(

To je bug. Mnogi su se zalili na reddit-u. Nemojte da abandonujete questove dok ne poprave.

 

Defender of Argus vise ne radi i nema poente igrati ga kada ti je 50% sanse da ubaguje..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Hao govna mi se nekad jedu koliko je u stvari ova igra na sreci samo bazirana.. 

Svaki card game ti je baziran na sreci

Pocevsi od toga ko igra prvi (ovo je odredjivalo uglavnom ko ce dobiti neke matcheve u drugim igrama u odredjenim formatima pa smo imali DICE ROLL FORMATE gde te lik ukenja u prvom potezu, pa drugu partiju revansa on igra prvi, pa te on odvali, trecu opet ti njega, veruj mi gore je nego hearthstone bilo)

 

Sreca ti je i sta ces povuci u prvoj ruci i tamo dalje

Sreca ti je i sta ces dobiti od mulligana / zamene karata

Sreca ti je isto sve to samo za protivnika, ali na to ne mozes uticati toliko, sem counter kartama

 

Mogli bi da ubace game mode gde se igra na 2 dobijene

i da posle prve partije mozes da prebacujes karte iz side deck-a u main deck.

Side deck bi morao da spremis pre partije/turnira i imao bi 10 karata (obicno je 15 u ovakvim igrama ali to je overkill za main od 30, mozes konvertovati ceo deck) i taj side deck bi ti pomogao u matchupima koji te bole najvise... npr lupam protiv paladina vise "damage all minions" shitova posto on kenja one 1/1 kretene svaki krug ako hoce, pa ih posle boostuje uglavnom i onda ti je tesko...

 

ELEM!

 

Sve sto mozes da uradis je da probas da optimizujes svoj deck da pokrijes sto vise uloga tvog deka tako da te sve manje kanali taj luck factor bar na tvojoj strani.

 

Evo ja sam npr na priestu fokusirao karte na:

 

Tauntere raznih mana costova, da ih uvek bude

Monster removala (bilo da je direkt removal ili dmg deal), da mogu da se resim dosadnih djubradi

Splashovao sam support karte da se nadju, i neke comboe, videcete vec na YT

 

Igram cak i combo, imam onu glupacu sto vucem kartu kad god se neko healuje, pa sam ubacio lightwell da automatski healuje, i to se onda vrti u krug, u jednoj partiji sam povuko ceo deck xD

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...