Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Igram trenutno arenu sa nekim ultimativnim smaračkim mejdž špilom, svaka partija traje boga oca zato što imam jaku kontrolu čišćenja table ( svi mogući aoe i single target dmg spelovi u više primeraka) i onda na kraju istopljeni džin završava posao :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Teshko legenda, nemam dust-a da budem legenda. Fali mi bash dosta legendarnih karti, inferioran mi je deck stvarno. Ali polako, videcemo !

 

Mozesh da igrash dekove koji nisu toliko skupi, nisu sve klase Druid. :D

 

Aggro Warlock/Rogue, Murloc Warlock, Charge Hunter, etc.

 

Nisam legenda ali se trenutno smucam izmedju rank 4-2, igram Warlocka i Druida, Warlock mi ima 1-2 legendary karte (Sylvanna, Black Knight) u zavisnosti od trenutnog stanja na ladderu (izbacujem Black Knighta za Owl/Hellfire najcheshtje u poslednje vreme). Poenta je da mi je svaka druga partija protiv Legend likova koji koriste slichne aggro dekove koji imaju u proseku 2 legendary karte.

 

Ako igrash Druida, mozesh da probash FoN+Savage dek. Lik pod imenom Bryan na Twitchu strimuje taj dek sa 0 Leg 2 Epic, bio je #12 NA Legend u jednom momentu sa tim dekom. Takodje imash Warrior dek sa 0 Leg 2 Epic, WeDidntStartTheAuir na Twitchu strimuje, bio je #30 kada sam poslednji put gledao.

 

Nije bash sve u kolichini legendarija, mora da se zna - recimo ja imam dobre karte a nisam legenda jer suckujem.

 

P.S.

HS ladder sistem posle Rank 5 je najvetje govno ikad napravljeno. Rekoh vetj da suckujem ali da li je okej da igram protiv #2 EU kao Rank 2? Naravno da sam izgubio, a chak i da sam dobio opet nije fer... jebote lik je 2. u EU i ispadaju mu igrachi kao ja. Zashto je meni onda svaka druga partija protiv legende a ne protiv Rank 10 igracha? Ma glupost.

Edited by Sajro
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta mi je gore:

Dal sto se cimam da napravim novi build (ziv bio Rejz) pa se smorim kad vidim da to ipak nije to

Dal zbog toga sto to nije to zbog mene, jeR sam retardiran za ovaj "force it to the end" tip igara :D (elements mi vise lezao zbog resource type play-a)

Dal kad me sabije u 5 turnova

Dal kad traje preko 15 minuta partija pa izgubim za 1 helt

Dal kad traje preko 15 minuta partija pa izgubim za 1 helt zbog fatiga -_-

Dal kad mi izmakne win streak zbog bilo cega gore.

 

Arenu ni ne pominjem vise.

 

Uvek je mrzim i posle 2 sata se opet logujem i celavim...

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

A taj secret turnir zaboga, koja glupost.. Od tako nebitne stvari su napravili nesto "bitno" samo zato sto je bio zvan secret mesec dana..

 

I sada kada nije vise "tajan" zasto je uopste prozvan kao tajan, tj zasto je bio tajan mesec dana ?

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da se patim sa constructed previse, samo povremeno to igram. Arena mi je donekle "pravicnija" sa svojim random draftom. Igrao sam constructed skoro protiv nekog huntera na lvl 13 koji je bukvalno svaku ali svaku kartu imao zlatnu. Pay-to-win strikes again.

Link to comment
Share on other sites

Manje Alt tabovanja :)

Tesko kada protivniku treba puna 2 minuta za potez. Inace danas mi je ubistveno los dan u areni iz 3 run-a 13-9 skor. :( Sada sam pao ispod solidnih 69% winrate-a koji sam imao, ali sam zato zabo Milhouse Manastorma, legendary rank here i come! :)

Edited by loshmi_
Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...