Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

jel realno ovo? znam da sam kao klinac pokušavao ovo sa teniskom lopticom, nisam uspeo da je nateram da skrene ni milimetar, možda je ova bejzbol lopta drugačija?

 

Imam bejzbol lopticu kući, onda je jako jebeno teška i nešto ne verujem da na ovako maloj distanci može ovliko da felšira.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Imam bejzbol lopticu kući, onda je jako jebeno teška i nešto ne verujem da na ovako maloj distanci može ovliko da felšira.

to uopste nije mala distanca, samo je zumirano iza njegovih ledja pa daje iluziju... 

ima tu par desetina metara... a to skretanje je moguce i postoji gomila klipova na netu o tome, samo sto ne znam bas da li toliko moze kao na ovom gif-u. ako gif nije fake, onda svaka cast za bacacha.

  • Downvote (-1) 1

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

Пробо сам да јутубујем, ал изгледа да не знам да тражим, није spin, није throw, изгледа да се куца нешто друго:)

 

Ал сам зато нашо ово царство:)

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...