Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

au kakav flying preskill:)

 

Čista biološka adaptacija vrste. Ima manji raspon krila, ali je zato površina krila veća. Krila su mu više "pravougaona", ako kontaš na šta mislim. Od ovoga sitna tica nema da pobegne u džbunje. :)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 3

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Čista biološka adaptacija vrste. Ima manji raspon krila, ali je zato površina krila veća. Krila su mu više "pravougaona", ako kontaš na šta mislim. Od ovoga sitna tica nema da pobegne u džbunje. :)

?

 

Nije poenta sto su mu krila kraca, a vece povrsine vec sto je car skupio krila u jednom trenutku da bi prosao izmedju dve grane sto mu nije standardan deo letenja. Nesto kao kad avion iz horizontalnog polozaja krila predje u vertikalan polozaj da bi prosao kroz nesto usko ...

  • Downvote (-1) 3

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

?

 

Nije poenta sto su mu krila kraca, a vece povrsine vec sto je car skupio krila u jednom trenutku da bi prosao izmedju dve grane sto mu nije standardan deo letenja. Nesto kao kad avion iz horizontalnog polozaja krila predje u vertikalan polozaj da bi prosao kroz nesto usko ...

 

Ja se izvinjavam. Nisam naglasio da su takve akrobacije specifične za vrstu, ne samo za ovaj konkretan primerak. Zato i jeste sposoban da juri za plenom kroz granje. Gledao sam neke nature dokumentarce na tu temu, ali dosta davno i ne mogu sad da se setim tačnog naziva vrste. A čini mi se da ima i snimak nekog cara sokolara koji je napravio obstacle course da demonstrira šta je ova ptica u stanju da izvede.

Edited by Dreadnought

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

what peja sejz,

Ne bavim se biciklizmom, ali mi nije bilo dobro kada mi je drugar rekao da je pljunuo 2 soma jura za bajk zato sto je napravljen od nekih ultralajt-superdurable materijala...

Golf dvojka za te pare, ko nov

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...