Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Istina je negde između, u pravu je daki (iako troluje), ali je u pravu i overkind. S tim što bih dodao da je daki u toj RUR kafani ispod stola i puši crnačke kare, dok istovremeno preskače i pazi da ne probudi duleta koji spava ispod tog istog stola!

Edited by Mrzitelj
Link to comment
Share on other sites

Ajmo da prikupimo pare i da platimo Dulji da nacrta jedno ogromno platno rur kafanu sa gomilom članova u njihovom rur stereotipnom izdanju :D

  • Upvote (+1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Даки, чини ми се да ти поредиш РУР са јавним тргом и клупама и наступаш као е ово није у реду, не може то и сл.

РУР је ортачка кафана, која је јавна у смислу да можеш да уђеш, не и да седиш за највећим столом и пијеш и певаш. А ти би да седиш, пијеш и показујеш прстом шта ти се не свиђа. Да се разумемо, у тој кафани сам ја негде у ћошку и дигнем чашу кад ме погоди песма ту и тамо, ништа више.

Ти би да мењаш заједницу која постоји, дружи се и блеји годинама. Не иде. Или се укплопиш или се не дереш превише. Ценим да би ме ти напушио ако бих сео у сепаре са тобом и оним ортаком са женском торбицом што јебе ко луд и кренуо да вас смарам да сте фегети и да она тамо дебела треба да дође да седне са нама јер је супер лик?

Ако ме сећање служи већ је била распорава на тему "Правда на РУР-у"?

Sve se slazem u potpunosti, ali samo bih nesto da dodam. I za najvecim stolom kad se pravi lom i lomi inventar se izbacuje napolje - kuci na otreznjenje, pa dodji sutra.

Link to comment
Share on other sites

nikada! kada vanzemaljci dodju za hiljadu godina na zemlju sprzenu falloutom moj komp ce im biti jedina veza sa istorijom, takoreci missing link! :tf:

Iz svega recenog, izgleda je tvoj komp vec veza sa istorijom :tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Јебига, мораће то да се одложи на неодређено:)

Пошто сам у процесу буџења, не радим штафелајска сликања, а пошто је процес буџења захтевао и својеврстан ресет (као кад узмете игрицу у којој сте стигли до петнестог нивоа, па избришете тај сејв и направите новог лика и кренете испочетка, али је готива што сад знате одакле излази нинџа на другом нивоу и где је скривени живот, па ћете брже да стигнете и престигнете петнести ниво, али сте сада на првом), ретко радим и илустрације.

АЛИ, готивно звучи као трип, утефтерићемо тај пројекат, па да видимо, капирам да ће моћи то за фазон две године, лупетам сад, али на пример. И капирам да би био диџитал принт, а за неко уље на платну, то капирам да ћу да узмем да радим кад будем био матори јебач од шездесет година са уштеђевином од тога што су ме јебали у дупе црнци из разних активижна и визардс оф д коустова дваес година:)

инб4 уа пичко знаш колко је две године - биће рур рур и за десет година, а не за две:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ма чекај да опорезујемо ове што се хвале платама, биће уље на платну одмах!

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

edeste e

sinoc sam se jebao sa vranjkovicem u studiju do 3 ujutru, sad otpadam na poslu. Covek je dobio vise ospica nego dule prilikom pokusaja objasnjavanja muzicke teorije rakovackom kromanjoncu uz konstantno kenjanje za prekomerene kolicine alkohola

Јебига, мораће то да се одложи на неодређено:)

mogli bi neku kafanu da organizujete, cisto da imas jasniju sliku. :) ja bih bio voljan da finansiram podmornice ili neku brlju za betoniranje draleta i zverka, i slusanje UPT-a pod gasom [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...