Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

јеботе Даки искулирај...

толико форсираш то неко другарство и зен на форуму у последње време, а онда нпр. (тотално непотребно) "пецнеш" Мохија овде, иако је онај топик угашен.

у осталим вестима

спао ми је оток лома и лакше ходам!

стероиди убрзавају процес опоравка, тако да ћу за викенд моћи да играм фудбал опет АЕ

и време другар, да је лепо време умро бих што не могу да изађем, овако ми је до јаја док има пиве, филмова/серија, игрица и интернета и прона o/

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

и време другар, да је лепо време умро бих што не могу да изађем, овако ми је до јаја док има пиве, филмова/серија, игрица и интернета и прона o/

zaboravio si blokovske aktivnosti!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

јеботе Даки искулирај...

толико форсираш то неко другарство и зен на форуму у последње време, а онда нпр. (тотално непотребно) "пецнеш" Мохија овде, иако је онај топик угашен.

Nemoj mi ti sad reci da ti glumis drugara pa branis peckanje Mohija, a jedan si od glavnih razloga zasto recimo Astora skoro i da ne dolazi na forum. Kad se neko ponasa bezobrazno i treba biti pecnut, kao sto su mene sto puta pecnuli (a i suspendovali), jer je to za nauk i onom ko je pecnut, a i drugima. I smatram da je ono jedan od najruznijih topika ikad otvoren i trebao je tamo ostati lockovan uz poslednju rec nekog admina. Eto.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nemoj mi ti sad reci da ti glumis drugara pa branis peckanje Mohija, a jedan si od glavnih razloga zasto recimo Astora skoro i da ne dolazi na forum. Kad se neko ponasa bezobrazno i treba biti pecnut, kao sto su mene sto puta pecnuli (a i suspendovali), jer je to za nauk i onom ko je pecnut, a i drugima. I smatram da je ono jedan od najruznijih topika ikad otvoren i trebao je tamo ostati lockovan uz poslednju rec nekog admina. Eto.

Evo ja cu moliti administraciju da vrati topik i da napisu da sam glup na dnu istog i da ga lokuju i top-uju, ako ti budes PERMA banovan kao sto bi trebalo da budes.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

zaboravio si blokovske aktivnosti!

нисам заборавио, него не могу да их извршавам због сјебане ноге :с

ниси пратио фабулу!

Nemoj mi ti sad reci da ti glumis drugara pa branis peckanje Mohija, a jedan si od glavnih razloga zasto recimo Astora skoro i da ne dolazi na forum. Kad se neko ponasa bezobrazno i treba biti pecnut, kao sto su mene sto puta pecnuli (a i suspendovali), jer je to za nauk i onom ko je pecnut, a i drugima. I smatram da je ono jedan od najruznijih topika ikad otvoren i trebao je tamo ostati lockovan uz poslednju rec nekog admina. Eto.

Нисам ја никога бранио у оном посту, него сам само хтео да ти укажем колико си контрадикторан.

А за Астору... па брате немам шта да ти кажем за то, ко да си јуче дошао на РУР, а дуже си овде од мене...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

hvala ducky.

Hteo sam da napisem nesto vezano za to sto je ducky napisao ali gubim zelju da vodim bilo kakvu diskusiju ovde na forumu jer se skoro sve svodi ovde na utrkivanje kako ce neko nekome spustiti i kako ce neko nekoga zajebati, samo da bi ispao "baja" u krugu odredjenih ljudi ovde na forumu. Odradim ovaj projekat i mislim da se vise necu pojavljivati na forumu. Previse negativne energije i previse mrznje se stvorilo bez ikakvog posebnog razloga.

I da, ducky ne zasluzuje ban uopste.

Otisao sam da radim i zaradim za svoju porodicu !

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Evo ja cu moliti administraciju da vrati topik i da napisu da sam glup na dnu istog i da ga lokuju i top-uju, ako ti budes PERMA banovan kao sto bi trebalo da budes.

Ali ja nikoga ne vredjam, ti vredjas. Ja nikoga ne omalovazavam, ti omalovazavas. Ja ne lecim frustracije na forumu, ti lecis. Ja s vremena na vreme trolnem alii sasvim posteno za to bivam kaznjen; dok ti siris epske kolicine negativne energije. Ako je neko treba da dobije perma ban, ti treba da ga dobijes, ali nema poente. Nema zato sto smo sklonili tebe sa RUR-a ali i dalje ti nismo pomogli. Ako nastavis da odbijas pomoc drugara forumasa da resimo tvoj problem, da i ti postanes koristan clan komune koji nece siriti mrznju, e onda treba da dobijes perma ban.

А за Астору... па брате немам шта да ти кажем за то, ко да си јуче дошао на РУР, а дуже си овде од мене...

Ali zaista bih voleo da mi objasnis. Covek koji nikada nikome nije rekao ruznu rec, nije nikoga podbadao, nije nikoga peckao, nije se pravio pametan. Objasni mi, zasto je zasluzio konstantan hejt?

Link to comment
Share on other sites

Ali zaista bih voleo da mi objasnis. Covek koji nikada nikome nije rekao ruznu rec, nije nikoga podbadao, nije nikoga peckao, nije se pravio pametan. Objasni mi, zasto je zasluzio konstantan hejt?

константан хејт? (говорим за себе сада)

ја сам се спрдао са оним "убиство из нехата" форама/стриповима, иц а РУР тинг!

Астори је већи проблем што се куробеца на све ко женетина и то сам му ја рекао, а давао сам му неке савете на Теретана топику, тако да та твоја прича да га ја јурим по форуму и хејтујем пада у воду!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...