Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa lol, kako 6 kapsula? mislim, ne verujem da cu dumrem od toga, ali ono... valjda mu preporucena doza dodje 1 kapsula dnevno ?

@ Kalimero:

Jeste proslo 5 dana od prvog treninga (posle kog su me cepala uglavnom ledja) ali sam juce imao jos jedan trening od cega me sve boli (ledja, ruke , grudi, vrat, ramena).. i frka mi je za sutra posto cu morati da treniram QQ.

ALI SAMO TVRDO!

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

magnezijum je dobar za grceve, za upale mozes da pijes sve sto ti smanjuje vreme oporavka misica (kreatin i te manje hemije) ali u principu nista ti nece nesto omg mnogo pomoci,moras da probijes taj prvi period samo nemoj previse da se forsiras na pocetku da se ne povredis, krosfit uopste nije naivan nemoj da zaleces.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Gde sam ja rekao da opravdavam to? Pod samo mislim "samo su joj to uradili" i to nije toliko strašno jer su mogli mnogo više. Baba, hvala Bogu je dobro. Nije ona pola ni videla šta joj se desilo, nije imala neke teške traume. Preživela je žena par ratova i ko zna možda kakva sranja - tako da je sasvim dobro.

laku noc

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ne znam šta studiraš ali se džabe ložiš da će ti faks, a pogotovo prosek, bilo šta značiti kad budeš hteo da se zaposliš.

fpn. i apsolutno znam da mi diploma, a prosek još manje, neće značiti. tu je u suštini dodatno školovanje najbitnije. keva je svojevremeno lečila svoje komplekse na meni i morao sam da budem uvek odličan, pa se sad prosto osećam loše kad znam da nisam dao sve od sebe i nisam naučio najbolje moguće i ložim se na prosek zbog sebe samog i svog ega.

pre bolonje bi obnavljao prvu godinu dok se ne izlečiš od toga, a sa bolonjom si stvarno najebao!

vrh!

koliko si ispita dao do sada

jedan, al najteži!

Link to comment
Share on other sites

Ja nikad u zivotu nisam ucio "za ocenu". Nikad nisam podvlacio, nikad se nisam preslisavao ili pricao sam sa sobom. Nikad nisam ni po pitanjima ucio, sad kad razmislim. Uzmem knjigu, obrnem jednom da vidim stas tu radi i popamtim glavno, obrnem jos jednom da naucim detalje, i eventualno jos jedared ako ima puno detalja. 10, najcesce! Eto, ako ti pomogne ista Proto!

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

daki diznilend

fpn. i apsolutno znam da mi diploma, a prosek još manje, neće značiti. tu je u suštini dodatno školovanje najbitnije

na vecini mesta na zalost treba diploma sto je apsurd jer ta diploma nije garant nikakvog stecenog znanja (pogotovu kod nas). Jedino sto diploma moze da indikuje je da se covek "koliko toliko iscimao" u odnosu na nekog blejaca sa srednjom, pa je satro kao neki pokazatelj imanja radnih navika.

Bitnije od dodatnog skolovanja je praksa ja bih rekao, bilo kakva i po svaku cenu, makar volontirao i ne placali te nista mesecima.

Praksa bar delimicno vezana za struku kojom zelis da se bavis, naravno

Edited by тrooпer
Link to comment
Share on other sites

Ja nikad u zivotu nisam ucio "za ocenu". Nikad nisam podvlacio, nikad se nisam preslisavao ili pricao sam sa sobom. Nikad nisam ni po pitanjima ucio, sad kad razmislim. Uzmem knjigu, obrnem jednom da vidim stas tu radi i popamtim glavno, obrnem jos jednom da naucim detalje, i eventualno jos jedared ako ima puno detalja. 10, najcesce! Eto, ako ti pomogne ista Proto!

Sad moram biti nesigurna lezbejka, ali zasto minusi?

(pogotovu kod nas)

Primetio sam ovo kod par RURovaca. Zar se u Beogradu ne kaze "pogotovo"? A tek u juznijim delovima Srbije kazu "pogotovu"?

Obe verzije su ispravne, ofc.

Link to comment
Share on other sites

pa ako si na fpn, i ako se lozis da posle odes u MIP ili tako nesto, moze prosek da ti znaci.

Fotsy shtap!

Ma kaki, ako hoce MIP bitna je veza, tacnije veza je bitna za sta go da se opredeli. Sa tim fakultetom tesko da mozes da radis bilo sta dobro ako nemas debelu vezu. Prosek je dobar za tehnicke fakultete i neke fakultete koje kad zavrsis mozes u dobro razvijen privatni sektor, tu se kao ceni ocena mada ja nikada ne bi radio za ove nase poslodavce za crkavicu. Gledam neku ribu sa mog fakulteta digla nos kao radi u najboljoj advokatskoj kancelariji u Beogradu, radi cak i nedeljom i to sve za pisljivih 600 evra, riba se istripovala da je sa Menhetna.

Normalno uctivo sam je saslusao i pohvalio je kako je uspesna, necu da se kurcim jer nije lepo ali tu njenu platu Daki i ja ostavljamo u restoranu :tf:

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Verovatno zbog trola :tf:

Nema ni t od trola u tom postu. U srednjoj skoli nisam kupovao knjige nego sam pamtio na casovima. Iako ih nikada nisam imao niti ih je iko video, niko mi nije verovao da jebeno nemam knjige. I tako isto na faksu su mislili da strebacim, cak me i proglasavali lazovom (lol, kao da svi moramo na isti nacin uciti), al sve dok nisam sa nekima par puta skupa ucio.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...