Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Vraćam se kući sa faksa, prolazim pored Uspenske crkve i vidim crnu oktaviju sa zatamnjenim staklima kako pokusava da se popne na trotoar da bi parkirao odmah do crkve

Zbog bankine od 4 cm vozaču se auto prvo ugasio, a iz drugog pokušaja se popeo uz glasno šlajfanje. Ja gledam i ne mogu da verujem šta čovek radi, ali to nije sve. Auto se parkira i sa mesta vozača izlazi pop i utrčava u crkvu.

:fp:

Link to comment
Share on other sites

Dajte jos neki plus Kiliju, decko se bas potrudio.

De1, nadam se da cu bolje proci (vlaga i random stvari lol). Jbg, nisam bas planirala da kupujem telefon, merkala sam tablet. Kao za 10tak dana ce me zvati.

Odoh da odspavam dva/tri sata, jutros sam izasla iz nocne.

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Dajte jos neki plus Kiliju, decko se bas potrudio.

De1, nadam se da cu bolje proci (vlaga i random stvari lol). Jbg, nisam bas planirala da kupujem telefon, merkala sam tablet. Kao za 10tak dana ce me zvati.

Odoh da odspavam dva/tri sata, jutros sam izasla iz nocne.

Imam iskustva sa tim olosem jer sam bio mega glup pa uzeo nesto za sestru uz paket, nikad vise, platio sam duplo vise a i telefon je crko kao od vlage, kad sam odneo u drugi servis rekli mi ljudi da nije vlaga nego da je ploca riknula al da oni kazu kao vlaga i ti mozes da se jebes. Onaj olos za zastitu potrosaca isto nece nista da uradi i ne zanima ih bukvalno mogu da ti rade sta zele a ti ne mozes nista niti mozes bilo kome da se zalis.

Nikad ne uzimati telefone preko operatera bar ne u Srbiji, ja sa iPhonom nikad probleme nisam imao promenio sam 3 do sada i svi i dan danas rade, 2G koji sam uzeo cim je izasao radi i dalje ko sat i to sa najnovijim iOSom malo sporije ali dobro ipak je stara generacija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...