Jump to content

Neperspektivni fotografi


Recommended Posts

Ето сад знаш да кад опет дође ауто у твоје руке да ме цимаш да оправимо пар фоткица

taj rad, mada sam više u fazonu da idem da se zajebavam na motoru. je l ima previše srče, eksera i ostalih sranja koja mogu da sjebu gumu?

Link to comment
Share on other sites

2009. sam se jedno vreme zanimao fotografisanjem Beograda, evo nekih slika koje nisu ništa specijalno, ali možda se svidi nekom, imam preko sto fotografija iz tog perioda :) Uglavnom sam bio orijentisan na fasade starijih zdanja i njihove detalje, pošto sam se bavio promocijom Beograda kao evropske turističke destinacije, pa su slike u tom kontekstu. Voleo bih opet da krenem da fotografišem, ali mi je potreban dobar fotoaparat :(

Picture070.jpg

Picture008.jpg

020.jpg

Picture036.jpg

Picture031.jpg

Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Стварно одличне фотке. Занимљиве перспективе на прве 2, само треба да исправиш хоризонт [:D]

Ма ја нисам затвори врата како треба. Видео сам тек кад је кренуо да пали гуме, али тад је већ било касно

Link to comment
Share on other sites

Сестра ми живи тамо, те једино тамо и почесто идем (овде рачунам да скоро па не идем нигде из ових мојих крајева, па ни до Бга, те то почесто је макар то једном годишње...), па ме интересовало да ли је Марфи опет радио и да испадне да смо у исто време били.

Плус, интересује ме како се њему свидео град, јер је мени екстра - довољно мали град, а опет жив. И то сав у зидинама.

Уосталом, што ја све ово причам. Боље да сам скратио на: Ма сисај га, Пеја! [8D]

Link to comment
Share on other sites

Кад си то био у Сијени, Никита?

2007e. Fenomenalan je osecaj biti na trgu al nazalost nismo se dugo zadrzali tamo. Od svih gradova u kojim sam bio definitivno mi se najvise dopala Firenca, stvarno sam se osecao ko u nekom filmu dok sam isao po onim uskim pijacama ili sta je vec.

Od celog Rima jedino cega se secam je Koloseuma koju je stoka unakazila grafitima (SAMO U SRBIJI!!111!!), ima i srpskih grafita po Rimu i oko Vatikana ofc :)

Rk2zHPb.jpg[

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...