Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

trpy pls, pls

verovatno je fora što sam bio ulogovan ali je isteklo ono vreme posle kojeg moram ponovo da kucam šifru, pa me je preusmerio eto tako

[:(] cela ta prica sa nekadasnjim Live a danasnjim Microsoft accountima je teski fail i mnogo me smara sto polako pocinju da prate Guglov trend da moras da budes ulogovan svuda da bi mogao da surfujes netom

Link to comment
Share on other sites

Нисам гледао овај "Ја имам таленат" до сада, ал прелистао сам пар клипова и умало се нисам расплакао, каквих царева има. Буквално ћу почети да пратим. Не знам да ли има нека тема за ово, па ћу да ставим овде.

http://www.youtube.com/watch?v=8EWRsiKrffM

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Wot inc :D

Ajd posto je malo dumro topik da bacim apdejt mog trenutnog zivota. Sredinom decembra se zavrsio prvi semestar i apsolutno svi su otisli kucama osim mene i ortaka iz Srbije. Do 27. sam bio u ultra nolife lazy modu. Igrao poker po ceo dan, zamenio dan za noc, i nisam bio kadar jedan sklek da uradim :( Al dobro, nije da sam imao nesto drugo da radim posto nikog nije bilo skim bi mogao da blejim. 27. su se vratili crnci i poceli smo sa treninzima. Prvi trening sam solidno odradio i bio sam u dosta boljoj formi od ostalih ali ni blizu neke igracke forme. Tu sam svezao par solidnih treniga i vec 3. jauara smo imali prvu tekmu. Bio sam u fazonu samo da ne padnem mrtav posle 5 min jer stavno sam tripovao da sam u ocajnoj formi, al ocigledno nisam bio u pravu. Tu sam istegao malo zadnju lozu pa sam preskocio dva treninga tj radio sam vezbe snage dok su ostali trcali. Sledeca tekma je bila 6. Ja napaljen ko majmun plus naduvan jer sam u 3 dana uradio 500 sklekova i ostaih sranja. Odigrao sam kao najveci hendikepirani maloumni retard. Bilo me je sramota visine. Nisam znao sta je ovo i gde se nalazim. Tako smoren dodjem sutradan na trening koji je bio manje vise suterski posto smo igrali tekmu opet veceras. Nisam mogao kosa da dam na treningu i jako sam se iznervirao. Danasnji dan sam isplanirao da bude u fazonu "set sail for fail". Znao sam da ce ekipa protiv koje igramo da nas naguzi posto su oni jedna od najboljih u regionu a mi smo spali na 7 igraca because niggers gonna nigg. I pripremao sam se da ce njihovi centri da me samelju posto imaju jednog lika moje visine koji je duplo shiri i jaci od mene i drugog nekog medveda od 215cm koji moze solidno da igra. U celoj toj mojoj samodestruktivnoj proceduri sam pre utakmice odremao 3 sata i najeo se peanut butter jelly sendvica kao retard. I naravno sta se desilo? Odigrao sam utakmicu zivota. Imao sam 18 poena (mogao sam lagano 25+ da imamo jebenih izmena koji bi mogle da me zamene na minut dva da uhvatim daha malo) jedno 12 skokova i 7-8 blokada. Onog konja moje visine sam izlepio ko majmuna a medved nije ni igrao, ne znam zasto. Izgubili smo jer smo slabi na ostalim pozicijama i nemamo klupu posto braca mi obojena ne mogu da saberu dva trocifrena broja (tu temu smo vec sazvakali). Igramo opet u subotu i stvarno ne znam kako da se postavim. Ako istripujem da cu opet da pokidam osecam da ce biti fail a opet ne mogu isto ovo da ponovim. Kapiram da sam mentalno slab ili sta ja znam. Uglavno ima jos 15-tak tekmi do marta. Pokusacu da pimpujem statistiku da bi nasao sto bolji univerzitet za 3. i 4. godinu. Drugi semestar mi krece u ponedeljak, imam lagane predmete tako da cu da se fokusiram na basket i na pronalazenje jos jedne shljake da bi ustekao pare za avion.

A vi kako'te?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

a šta juriš, ozbiljno te pitam, bez trolla?

Koja ti je perspektiva sad, i koji ti je neki cilj, pošto nisam upoznat kako ide ceo taj sistem

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...