Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jel pravi neko sajtove od rurovca?

ili ima nekog da preporuci...?

uzmes tri rurovca, izmiksas ih, posolis persunom i napravis sajt

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jel pravi neko sajtove od rurovca?

ili ima nekog da preporuci...?

kakve sajtove? ako je fazon "komša otvorio pekaru pa oće negde da okači slike bureka" onda ne. Ako je neki ozbiljan projekat u pitanju javi se sa detaljima na PM, mogu verovatno da te povežem sa nekim

Link to comment
Share on other sites

Samo da jos nesto spomenem u vezi crnaca i matematike. Taj crnja nikada nije imao matematiku u zivotu. Ni u osnovnoj ni u srednjoj (to sad otvara novu pricu oko americkog obrazovnog sistema) Takodje ta matematika sto on uci se ne boduje nizasta tj ne racuna se ni za jednu diplomu. To je jednostavno level matematike na koji je on upao kad je radio placement test i da bi polozio nesto komplikovanije mora prvo da polozi ovu laganu. Mislim cak i da se i sledeci nivo ne racuna a tek tamo neki treci (sto je isto lol matematika) mu se moze racunati za neku bangavu diplomu sa junoir coledza koja ne sluzi kurcu. Cisto sam hteo da pojasnim da ne pomisle neko da ce on nauciti da sabira dva broja, dobiti diplomu i posao od 5k dolara mesecno

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Pa tako mi je bar on rekao. Sto ne znaci da je to slucaj u svakoj skoli u Americi. On je iz nekog geta iz St Louis. Ko zna koju je on uopste skolu pohadjao.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Krivo mi mi je što uvek zaboravim da je uglavnom bolje da čovek jednostavno ostane kući i iskulira se.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kakve sajtove? ako je fazon "komša otvorio pekaru pa oće negde da okači slike bureka" onda ne. Ako je neki ozbiljan projekat u pitanju javi se sa detaljima na PM, mogu verovatno da te povežem sa nekim

wy u do dis trpy :'(

Link to comment
Share on other sites

sector clear

ovde gore na jovanke radakovic se zapalilo nesto, neko ulje... nebo je crno

yQm2A.jpg

srecom, dim ide ka mirijevu :tf:

http://www.rts.rs/pa... u Mirjevu.html

o/ poslao sam sliku i postao novinar, gruja kolega!

Sad sam video na dnevniku. Izgleda da je Mass Company, oni prodaju delove za motore, izmedju ostalog i ulje.

Eto, sad znate.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...