Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Odoh u Zagreb na vikend, da vidimo kakvo je zezanje kod komsija. :)

Ako nekog zanima, stigao sam ziv i zdrav, bez ikakvih problema. Sta vise, ljudi su nas stalno cascavali, pricali sa nama, a ribe su fascinirane "naglaskom", odnosno kako pricamo.

Sjajna 3 dana, idem opet cim pre. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

00:00h !!!! BRACE YOURSELF - PRASICI, PILETINA, RUSKE SALATE, KAJMACI, SUNKE, KOBAJE, SLANINE, BECKE SNICLE, PIRE KROMPIR, MASNE PITE, POGACHE, VASINE TORTE, ROLATI, KROFNE, KREMPITE, OBLANDE, VANILICE & ALKOHOL ARE COMING !!!!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

gde si ti video da neko pravi bečku za božić? :)

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

VASINE TORTE

E ovo mi treba! Ajd mi sad reci sta je Vasina torta? Ja sam kao klinac cuo da je to torta bez kora (samo filovi) i kad god sam govorio kevi da pravi Vasinu tortu ona mi je rekla da sam ja to izmislio i da to ne postoji (tj da se ne zove tako). I tolko me je trolovala da sam nakraju i sam sebe ubedio da sam umislio :(

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

E ovo mi treba! Ajd mi sad reci sta je Vasina torta? Ja sam kao klinac cuo da je to torta bez kora (samo filovi) i kad god sam govorio kevi da pravi Vasinu tortu ona mi je rekla da sam ja to izmislio i da to ne postoji (tj da se ne zove tako). I tolko me je trolovala da sam nakraju i sam sebe ubedio da sam umislio :(

4568682204_12906bca28.jpg

vasina_torta.jpg

  • Upvote (+1) 1

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...