Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

momci, ja mislim da taj telefon ne vredi toliko :D

upravo htedoh ovo da napišem, to je wildfire s

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jedan od oljih petkova u mom zivoru, od 16:30 do 19 bazen, jakuzi, sauna, bazen, jakuzi, potom jedna pola satna masaza gornjeg dela tijela HEHE, bedevijo hrvatska ruka ti se pozlatila, sve mi je čakre otpušila, a potom užtak gledanja konobara koji pita "kartica ili GOTOVINA", njegovo nakon toga zbunjivanje i recenica "pardon, karitca ili keš"

Mogu reći da je ovaj sever kroacije mnogo gostoljubiviji i finiji od užasnog zagreba

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Inače celo veče tražim untouched Office 2010 sa integrisanim SP1, al da bude volume licencing verzija koja ne traži cd key, i napokon nađem na nekom indonezijskom hostingu, sve legit (heševi odgovaraju itd), neki studenti okačili i ostavili folder da bude public. God bless this internet <3

Link to comment
Share on other sites

Neko je počeo da buši nešto u 7 ujutru.

Zvao i komunalce i običnu, a sada ću i građevinsku.

Jebi glupe grobare!

боље мојне да се замераш комшијама, пошто по нашем закону сме да буши од 6 :(

ретарди нису прилагодили закон модерном начину живота, од Тита је овај кућни ред...

Блиц је писао о томе

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/234133/Pravila-o-kucnom--redu-bi-valjalo-prilagoditi--vremenu

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Evo ti plus da budeš još srećniji!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...