Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Naruchio u Emmiju za cala prenosivi hdd i 3 flasha, stiglo jutros sve, matori potpisao al' kad je otpakovao skontao da su poslali samo 1 flash. I sad treba da se ciganishem oko iljadu ipo dinara.

meni su oni tako umesto dva ram modula spakovali jedan. tada sam mislio da je bezazlena greška (izvadio oba modula dok je popunjavao garanciju pa mu jedan ostao ispod hrpe papira), al sad kontam da im je to fazon za krađu. i kod mene je bila veća narudžbina (matična, memorija i još par stvari).

u svakom slučaju, ja sam ih zvao i pretio inspekcijom ako mi ne nadoknade trošak za gorivo i vreme za ponovni odlazak do radnje, pa je lik seo u kola i dovezao mi memoriju do gajbe. uradi i ti isto. zovi onaj kontakt centar, reci im šta su uradili, reci koliko te košta da odeš do njih, i da ti spreme dodatnu robu u toj vrednosti. kad ti kaže da ne sme to da odobri, reci mu da ima 15 minuta da nađe nekoga ko sme ili zoveš svaku inspekciju koju nađeš u imeniku. zvaće te posle 10 minuta da predloži da ti to neko donese na gajbu. :D

edit: naravno, bez vikanja i dizanja tenzije, samo ledeno :D

Link to comment
Share on other sites

meni su oni tako umesto dva ram modula spakovali jedan. tada sam mislio da je bezazlena greška (izvadio oba modula dok je popunjavao garanciju pa mu jedan ostao ispod hrpe papira), al sad kontam da im je to fazon za krađu. i kod mene je bila veća narudžbina (matična, memorija i još par stvari).

u svakom slučaju, ja sam ih zvao i pretio inspekcijom ako mi ne nadoknade trošak za gorivo i vreme za ponovni odlazak do radnje, pa je lik seo u kola i dovezao mi memoriju do gajbe. uradi i ti isto. zovi onaj kontakt centar, reci im šta su uradili, reci koliko te košta da odeš do njih, i da ti spreme dodatnu robu u toj vrednosti. kad ti kaže da ne sme to da odobri, reci mu da ima 15 minuta da nađe nekoga ko sme ili zoveš svaku inspekciju koju nađeš u imeniku. zvaće te posle 10 minuta da predloži da ti to neko donese na gajbu. :D

edit: naravno, bez vikanja i dizanja tenzije, samo ledeno :D

Zvao cale pre nego shto sam ja stigao da odreagujem, malo im pretio i rekli da ce poslati sutra i da je njihova greshka. Mater im, kako god.

Smara me neka prehlada kao vec 15 dana, nikako da prodje skroz. ;/

.

Link to comment
Share on other sites

Posle godinu dana, odvazio sam se na basket veceras...

kolena ce izahnuti verovatno, ako pre toga pluca ne izdaju :)

U to ime sam se najeo eurokrema :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...