Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

Kako je uspeo ovoliko da ga ulupa...

 

 

EKSKLUZIVNO: Evo kako izgleda Tomin razlupani mercedes od 1.000.000 evra! (FOTO) Pogledajte kako je izgledao blindirani "Mercedes" od 1.000.000 evra nakon sudara sa autobusom, posle čega je procenjena totalna šteta na automobilu

Tomislav-Nikolic-Mercedes-dzip.jpg

Toma dobio Mercedes od 1.000.000 evra od šeika i već je slupan!

Blindirani “Mercedes GL 500 brabus” koji je predsednik Srbije Tomislav Nikolić dobio na poklon od šeika iz Ujedinjenih Arapskih Emirata potpuno je uništen u sudaru sa autobusom.

Radnik servisa “Mercedesa“, M. I., slupao je tokom probne vožnje blindirani “Mercedes GL 500 brabus” koji je predesdnik Srbije Tomislav Nikolić dobio na poklon od šeika iz Ujedinjenih Arapskih Emirata vredan milion evra.

Do sudara je došlo kada je on naleteo na autobus u Ulici Đorđa Stanojevića na Novom Beogradu. Šteta je totalna.

Izvor: Telegraf

 

Mada kapiram da ce ovi iz Mercedesa morati da ga nadoknade nekako. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I meni je on odmah pao na pamet, a inace taj lik i dalje radi u tom istom ovlascenom Opelovom servisu, ovo je klip iz tipa 2009. ili tako nesto... 

 

A ovo za Brabus ne znam, losa je slika a iskren da budem ne znam ni po cemu se razlikuje vizuelno Brabus GL 500 od obicnog, meni je to sportsko budzenje dzipova uvek bilo idiotizam. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

I meni je on odmah pao na pamet, a inace taj lik i dalje radi u tom istom ovlascenom Opelovom servisu, ovo je klip iz tipa 2009. ili tako nesto... 

 

A ovo za Brabus ne znam, losa je slika a iskren da budem ne znam ni po cemu se razlikuje vizuelno Brabus GL 500 od obicnog, meni je to sportsko budzenje dzipova uvek bilo idiotizam. 

 

Taj lik više ne radi u tom servisu, ali nije dobio otkaz zbog tog sranja, samo je bio premešten na drugo radno mesto.

 

Kako je uspeo ovoliko da ga ulupa...

 

 

Mada kapiram da ce ovi iz Mercedesa morati da ga nadoknade nekako. 

 

Koliko sam ja čuo, krivična prijava je podneta protiv vozača autobusa... Ako je tako, dobar deo štete će morati da nadoknadi osiguranje GSP-a (mislim daje Dunav, ako se ne varam).

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Taj lik više ne radi u tom servisu, ali nije dobio otkaz zbog tog sranja, samo je bio premešten na drugo radno mesto.

 

 

Koliko sam ja čuo, krivična prijava je podneta protiv vozača autobusa... Ako je tako, dobar deo štete će morati da nadoknadi osiguranje GSP-a (mislim daje Dunav, ako se ne varam).

 

i ja sam tako pročitao ovo za prijavu i vozača. doduše nigde nije bilo objašnjen sam slučaj sudara, ko je tu uradio šta - osim izjave vozača gspa koji je "vozio normalno i odjednom bam, neko se zakucao u njega".

Link to comment
Share on other sites

Возач аутобуса рече да је скретао, тако да је врло вероватно да је Мерцедес имао предност, али ће они, наравно, да занемаре чињеницу да је овај ишао милион на сат и да возач аутобуса није могао да га види, и свалиће кривицу на јадног човека.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam video jednog aktuelnog Challangera jednom pre oko 6 meseci u Trecem bulevaru, vozio ga neki niger s US tablama. Prvo sam se zaprepastio koliko je to veliki auto :) drugo fenomenalno izgleda, cak sam pokusao da ga prestignem da ga bolje pogledam ali je to bio bas uzaludan pokusaj (bilo kasno uvece pa nije bilo guzve, crnja ga nagario...) svakako auto koji bi najradije od tih muscle carova voleo da vozim.

A ovaj pravilnik, koja glupost, skace cena za 100 evra i to ce placati kupac a ne gledaju nista sto kupca zaista interesuje...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...