Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Moras da budes malo obazriviji kad citas te njihove "popuste", jer mislim da su tipa ovaj model pre mesec dana prodavali za 12.600 evra, sto je opet 600 evra manje, ali nije 3.600 :) Malo je besmisleno kad kad kazu da je kostao 15.600 evra kad nijedan nisu nikada prodali po toj ceni :)

 

Osim toga mislim da je solidna kupovina za te pare. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

 

SUDAR NA UGLU CERSKE I VARDARSKE: Automobil opet uleteo u kuću!

U ovoj nesreći dvojica vozača su lakše povređeni, a srećna okolnost je bila da se u krojačkoj radnji u koju se pre sedam dana takođe zakucao automobil nije bilo nikoga

 

 

saobracajka-vracar-krojacka-radnja-sudar

 

Nije mi jasno kako neko od saobraćajnih šta god ne pokuša da reši ovakve probleme koji postoje već godinama. Osim standardnog "zabole ih", naravno :) Ovaj ćošak je otkad znam za sebe bio problematičan i jedan od onih gde se ljudi redovno skucavaju. Fora je da iz Vardarske koja je jako strma "odozdo" kola uhvate zalet i samo piče pravo i "ne vide" znak STOP upravo na ovom ćošku sa Cerskom a ovi iz Cerske zbog kuće na ćošku nemaju dobru preglednost. Još ako je parkiran neki auto na tom ćošku, haos. 

 

Slično je i sa Vukice Mitrovic i Save Tekelije, "čuveni" ćošak gde takođe jednom nedeljno bude sudar jer iz Vukice Mitrović odakle piči pravac ljudi ne poštuju trougao. Kapiram da takvih raskrsnica ima u svakom delu grada po nekoliko, kao da je problem da se reše.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...