Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ima fabia za 8500/8700 sa skoro istim motorom!

 

mada mi se cini da je prednji deo prostraniji u swiftu ali zato pozadi ni macka ne moze da stane :D

 

 

Nije uporedivo ni kad gledas motor ni kad gledas opremu. Ako pogledas cenovnik za Fabiu za 8.800 mozes da uzmes model sa 1.2 motorom od 70KS i bez klime :( Ako pogledas da za 200 evra vise dobijas Swift s klimom (i jos malo vise opreme) i sa motorom koji ima 20KS vise nije realno da se uopste porede ta dva modela. Na stranu poredjenje brendova i modela. 

 

Edit, a ako poredis Fabiu sa 86KS motorom i klimom ona je 1.500 evra skuplja od Swifta. Doduse to jeste turbo motor koji bih ja pre vozio, ali opet za tako mali gradski auto nije bas toliko bitno. Opet kazem ako se ne ulazi u poredjenje brendova, jer ces Fabiu posle prodavati jednako dobro kao VW sto nije slucaj sa Swiftom...

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Bolja je kupovina Swift definitivno, a Killy je u pravu za ovu akciju, 8700 je za srednji nivo opreme (klima, podizaci, daljinsko itd) jedino sto ne ide radio CD fabricki u okviru te cene, nego se ubacuje Pioneer .. Sad su doduse povecali za 100eura cenu ove akcijske zato sto sada sva vozila koja spadaju u 2014. komisionu godinu moraju da imaju ESP odnosno ESC kako ga krste ovde.

Link to comment
Share on other sites

fabia sa tri cilindra, kosilica, kad upalis klimu ne mosh uzbrdo :D

dajte ljudi, pls, ako neko kupuje gradski auto ovih dana i ne uzme swifta dok je ovoliko jeftin nije za zivot na ovoj planeti, eto ako nekog zanima sta ja mislim.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

:D

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Неко ће да кисне ко Џеза :)

Видесте ли га уживо?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...