Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Качење Протосовог аватара призива минус, пазите се.

Sa 3 vekne hleba dnevno na jednu malu krisku hleba dnevno, malo li je ? :)

Истриповао сам да си на некој дијети где си за цео дан појео саму ту кришку, ал ако смањујеш лебац то је наравно за похвалу!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Јео си 3 векне дневно? Свака част бро ;) Не треба хлеб потпуно избацити, није ни то здраво, али 3 векне... ;)

Jesam jebaj ga =( .. Ma, ja nesto pokusavam pa dokle izdrzim.. svakako kontam da prebacim na cetvrt 'leba dnevno.

edit: Ulee Corey, na dijeti sam, pokusavam da minimalizujem sto vise mogu hleb

Link to comment
Share on other sites

Не тролујем. Ал лол ми је да неко каже да није здраво јести хлеб. Мислим, није здраво јести овај Мишковићев хлеб са адитивима, ал да би ти се десило нешто од њега треба стварно да једеш три векне дневно.

А хлеб сам по себи не може да гоји, али може у комбинацији с храном животињског порекла, рецимо. Зато ми је глупо да неко избаци хлеб, а настави да једе месо.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ali ja sam Rebele zaista, svega mi jeo 3 vekne hleba dnevno.. Pa sam smanjio na 2 vekne hleba.. Testo je to jebaj ga, kako god da okrenes moras smanjiti testo, ja imam problem sa tim, trenutno me to ne muci ali ne znaci da nece u narednim danima posle tolikog izivljavanja nad hlebom. Sto se tice mesa, video sam da ljudi jedu peceno meso ali na malo masti/ulja, naravno bez hleba uz dosta barenog povrca.. I da, jedno parce normalnog obima mesa, ne sad neka dzambo porcija ... Ja sam bio nebazdarena stoka kad sednem da jedem, ja i pored toga sto brzo jedem, ja previse i pojedem... Ne mogu ja ako na primer, jedem pasulj i uz kasiku dve pasulja da ne uzmem hleba... To kod mene nije moglo da prodje.. Odkinem se od zivota od hleba uz 2-3 tanjira pasulja.. Da sam ja to kontrolisao, ja sebe ne bih doveo u situaciju da se borim sa kilama.. Ja sam se sa cigarama jako dugo borio i preseko sam bez problema, rekao sam da necu pusiti vise i tako je i bilo, a kafu uopste nisam ostavio, cak naprotiv, kafu pijem i dalje i nemam nikakvu potrebu za cigarama.. Meni je hleb kao cigare.. samo da se manem hleba i garantovano cu skinuti koju kilu uz naravno fizicku aktivnost koja je neizostavna.

Link to comment
Share on other sites

Ја стварно једем много, потпуно несразмерно мојој величини и килажи и једем хлеб уз све што се може. Можда постоје 2-3 јела која једем реалтивно често, а да уз њих не једем хлеб. И то је обично 3-4 кришке хлеба уз један тањир нечега или, ако правим сендвиче, онда то обично иде 5-7 парчића. И фазон је што увек имам исто килограма. Генерално, имам брз метаболизам и капирам да сагорим то све, ал свеједно - ако неко хоће да смрша, треба да престане да уноси материје од којих може да се формира сало, а то су оне које садже засићене масне киселине и физичка активност, офц.

  • Downvote (-1) 2
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Reby, beli hleb goji per se!

bio na certu viva voxa, jos ne znam sta je ovo niti gde se nalazim :o

tri puta su ljudi izlazili na bis i konstantno su sabijali (prodidzi, ramstajn, rhcp, kvin...), ALI JEBENO KAD SU ODRADILI "KILLING IN THE NAME OF" OD RATM-A onesvestio sam se jebeno

swe poxwale carevima

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

А хлеб сам по себи не може да гоји, али може у комбинацији с храном животињског порекла, рецимо. Зато ми је глупо да неко избаци хлеб, а настави да једе месо.

Ја стварно једем много, потпуно несразмерно мојој величини и килажи и једем хлеб уз све што се може. Можда постоје 2-3 јела која једем реалтивно често, а да уз њих не једем хлеб. И то је обично 3-4 кришке хлеба уз један тањир нечега или, ако правим сендвиче, онда то обично иде 5-7 парчића. И фазон је што увек имам исто килограма. Генерално, имам брз метаболизам и капирам да сагорим то све, ал свеједно - ако неко хоће да смрша, треба да престане да уноси материје од којих може да се формира сало, а то су оне које садже засићене масне киселине и физичка активност, офц.

u ova dva posta si izrekao gomilu netačnih stvari na kojoj bi ti pozavideo i vanbračni sin marmena i protosa. dođi na teretana topik da te edukujemo!

sa kevom.

castio je od kladze, zato sto trpi mene konja i placa mi faks sto godina, dok se ja zajebavam

i zato sto je jedna majka!

brate, ne moraš da se pravdaš što si vodio kevu negde, nemamo 15 godina jebo te

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...