Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

rusi u doti 2 su prijatni u poredjenju sa rusima iz dote1

Upgrejdovali su i ruse? Kuda ide ta tehnika... [:D]

Inace sam juce imao fejl kad sam otisao da kupim neku specificnu neonku za kupatilo i kao poneo sa sobom original primerak koji je crk'o i opet uspem da kupim pogresnu :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

[dobi] overkind matori, ti se baš lešiš stalno :)))))))) [/dobi]

:) Ех није баш стално. Има годину дана измећу фотки.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

malo prijatniji, ali i dalje cepaju singleplayer i pricaju sami sa sobom

tako i ja igram pa smo komaptibilni :)

Juce igramo i ja cutim jer klinac spava, a oni se razbrbljali. i cujem kazu :"on nje panimaet, ne ruskii"

I ukucam : "panimaen, ne mozna govorjat, maljcik spat"

Posle smo se bas lepo iscaskali na latinicnom ruskom, cak sam i otkucao pesmu o maljenom zaiki

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

tako i ja igram pa smo komaptibilni :)

Juce igramo i ja cutim jer klinac spava, a oni se razbrbljali. i cujem kazu :"on nje panimaet, ne ruskii"

I ukucam : "panimaen, ne mozna govorjat, maljcik spat"

Posle smo se bas lepo iscaskali na latinicnom ruskom, cak sam i otkucao pesmu o maljenom zaiki

my eyes are bleeding :D

Link to comment
Share on other sites

Ја гаварју плоха.

Буквално с минималним знањем сасвим солидно се с Русима може споразумети и кад им говориш на српском, а они на руском. Пробао више пута.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Cak i kad mi se desi lepa stvar, desi se u pogresnom trenutku, pa se pretvori u losu stvar. Pu bre, nemam srece...

Inace, bas se puno radi u poslednje vreme, svasta nesto, i bas mi je do jaja sa te strane, jer se puno zanimljivih stvari desava, a onda uzmem i nerviram se sto nisam ni poceo diplomski i sto to odlazem i odlazem...

Sta ima kod vas? Kad cemo neko RUR druzenje?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...