Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ova promena ispitivaca na pravnom...

Ja jednom otiso u prvoj godini, kad sam video na sta lici, bio sam u fazonu, ma ko vas jebe i ucio iz koje sam knjige hteo....

Nikad mi ni jedan ispitivac nije zamerio (kad sam padao ispite, padao sam zato sto nisam naucio, ne zato sto sam imao drugi udzbenik) :)

To je fora za uzimanje para od studentarije i ja sam to tako skapirao i terao po svom :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Није баш тако увек, за неке ствари јесте, али није за све. Имао си професоре који да су могли, убили би те што си их увриједио учењем из ''књиге оног скота'':) И ћале и швеца и швеца од тетке су ми завршили правни, а ја сам ишао до пола:) Знам стварно хорор прича, ал оних баш проверених... Да не помињем да правни има најбахатије професоре на целом универзитету, са хиси фитовима који се не могу поредити са америчком тинејџерком пуном пара:)

Сећам се да је онај један, јебем му лебац како ли се зове, дал онај из националне... не знам, није битно... лик је био у фазону да му је слаб комп (лолвут какав бре комп, шта, не може да игра солитаире лепо) и онда је са ветром у коси захтевао бољи комп и узо лик и изгурао свој сто у ходник (онај ходник кад уђеш на факс па одма десно, оно уско срање) не би ли сви морали да га прескачу док му ови не пазаре нови комп:)

Мислим лооол

Да не помињем што су држали оног несрећног Жику из римског да не буде случајно професор јер је он једини јадан нешто радио, па да им не ремети њихов масонски трип нерађења ничега и изгуравања столова у ходник... На крају не знам ни дал је постао професор:)

Багра је то страшна, мене не би чудило да жртвују девице једном месечно тамо на факсу јер су они ох академски цареви и сви су Корнелији Тацити и врх друштва:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Dobro, ja sam zavrsio poodavno, tako da se verovatno sto sta promenilo...

Ja se secam Antica da je bio (i ostao) degenerisani nabedjeni skot i Lilica koji je uvek imao problem sa svojom visinom, pa je nas vise gledao ispod oka :)

Zika precar....

Isao sam kod njega na vezbe, bio je asistent u svojoj 40-oj fazon :)))

Postao je vrlo zajeban ispitivac koliko sam cuo :)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

wot

izvini, pisao sam post u 2 ujutru i ispalo je da ne verujem tebi, a tebi verujem više nego isusu i budi zajedno :D

hteo sam da kažem da takvo ponašanje fakultetskog osoblja i takvo iživljavanje na studentima prkosi svemu. toliko surov može biti samo sistem gde te jebe 50 ljudi po malo, i svako od njih je u fazonu "ja ih malo jebem, nek se čeliče", a njima ulazi hentai kurčina od pola metra sastavljena od 50 malih kurčića.

al opet mi ne ide u glavu da je to toliko moglo da traje i da se nije našao jedan čovek sa voljom i mogućnošću da to promeni. ne ide mi u glavu ni da se studenti nisu bunili (pretpostavljam da jesu, ali nedovoljno). čuo sam da je čak bilo i ozbiljnih povreda (lomova kostiju i sl.) pa se pitam kako to da nije ceo slučaj u jednom trenutku stigao i do policije il tužilaštva, ipak je pola inspektora i celo tužilaštvo studiralo na tom faksu.

prosto, ceo sistem mi tiltuje centar za logiku, a ne ponašanje studenata u datim uslovima

Link to comment
Share on other sites

Абсолут:

Па и ја причам за поодавно:)

Мислим, капирам да ако сам ја ишо две иљаде прве рецимо, ти си ишао средина деведесетих - друга половина деведесетих, тако да је то тај исти вајб, знам то јер је мени буквално све било исто ко и швеци која је седамдес пето (предмети, професори, структура), а шездесет посто је било исто и ћалету који је четрес пето лол:)

После се факс профенсерисо и добио оне терминале и курце, то нисам ''доживео''. То је после дошло ваљда са болоњама и тим срањима...

Жика је ваљда догуро до доцента или тако нечег кад сам ја био јер сам ја код њега одговарао римско, то се сећам. И знаш колико сам одговарао? Сат и четрдесет пет минута. Јеботе курац, потпуно је био ненормалан:) Ал нека, мени је то било готива, пошто је правни просто расадник за идиоте и рибе типа типа ''знам то питање, само ми реците која је страна'' - чру догађај, овоме сам лично присуствовао на уводу у грађанско.

Ајван:

Па, укратко:

Правни факултет је један од најмоћнијих у држави. Под један, они раде гомиле правних пројеката нон стоп и пуне се парама константно, што од тога, што од милијарди студената. Под два, они су чиста масонерија. У смислу да су као ДБ, постојани, са крацима свуда. Тај поменути Жика је са четрес дина био асистент, а човек је најбоље предавао и најбоље знао од свих њих и баш због тога му нису дали да ''полети'', да им не уздрма свето друштво бахатих моћника звано правни факултет. И онда имаш ликове који имају краке свуда, који су установљени ''хиљадама година'' и не мењају се, а ако треба да дођу нови, то су искључиво дупелисци и ''проверени кадар''.

Наравно, овако је на сваком факсу, али је фазон са правним што је управо то - правни и као такав је везан за државно-правни поредак и моћност господара правног је у сасвим другој категорији у односу на моћност господара неког другог факса.

И наравно, увек је ту стари добри трип да не мораш да мењаш испитивача ако нећеш, као и да ако имаш три званичне књиге, да је свака ''исто добра'' и да професор ''не сме да се руководи својим хејтом''. А и ако оћеш да мењаш, лепо ти пише да се то ради лупам, у четвртак у подне па надаље. А реалност наравно сама диктира на шта ће то да личи и онда добијеш те ломове руку или шта већ:)

Ја сам сигурно десетак пута видео у новинама трип типа ''нечувено'' и то неки чланак који није скроз наиван и на последњој страни (оно, има слике и неку елаборацију у пар стубаца) за време за које сам ја студирао, тако да се то знало и чак је било и медијски праћено. Али све је то фазон кашиком на тенк:)

Што се студената тиче, правни је вероватно факс са најмањом кохезијом студентарије. Просто, то су хиљаде људи, ко неки ММОРПГ, ако нећеш никог да упознаш, не мораш. Ал стварно не мораш, не оно као асоцијалан си. Мислим, увек правни нешто штрајкује и крчи улице (јер им није тешко, да ти дође десет посто студената, ти имаш петсто ликова, то је већ протест), али је фазон што за буњење за ствари као што су промена испитивача и те форе, просто нема довољно ликова јер да би мене то дотакло, ја треба да сам пријавио тај и тај испит, добио погрешног лика и притом нисам у фазону ''јебига, следећи рок'' него оћу да се цимам. И онда је цела та институција попримила неки меме облик здраво за готово и то је то.

На крају крајева, одеш па муваш рибе јебига.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nakon svih ovih prica o fakultetima na koje sam naisao na ruru, sticem utisak da je etf milionima godina ispred svih ostalih fakulteta, ako ni zbog cega drugog onda zbog tog profesorskog tripa da su jebeni bogovi...ovde se to pojavljuje jos jedino u nekim mitovima od pre sto miliona godina

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...