Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

A verovatno ni rurovac :D

Spavao sam 19 jebenih sati posle svega.. Danas dolaze 4 ortakinje iz Rijeke u Bg, da ih provodamo malo po kafanama, samo da izbegnemo četničke :DD

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

lol chabke, pa namerno ih vodite u kafane gde ce se pevati neka cetnicka/rodoljubiva pesma

idem na fudbal sada, posle dve nedelje i povrede!

opremio sam se steznicima i gudrom za bolove o/

i steroidima, naravno

Edited by alfy

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

A verovatno ni rurovac :D

Spavao sam 19 jebenih sati posle svega.. Danas dolaze 4 ortakinje iz Rijeke u Bg, da ih provodamo malo po kafanama, samo da izbegnemo četničke :DD

A sta ti mislis, zasto one dolaze u Srbiju? Nije im prvi put? Vec su bile? Znaci hoce jos pravog cetnickog kurca. Prvi put? Hoce da uporede sa ustaskim.

Jesu dobre? Daj neke slike.

Link to comment
Share on other sites

Kakvu ste vi priču razvukli :D

Bio sam ja već kod njih u Rijeku,a bile su i one u Beogradu par puta ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Srpski jezik se ne govori samo na ekavici.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Srpski jezik se ne govori samo na ekavici.

Ал ми смо екављани.

Не знам, ја увек говорим екавицом и говорим Река па сам контао да је то исправније за ово поднебље.

Link to comment
Share on other sites

mislim da se naziv tog grada ne prebacuje u ekavicu ma kojim narečjem govorio

i ne znam kakvi su im slovenci, ali država im je jebeno prelepa, ima možda i najbolji geografski položaj u evropi. sve imaju, mater im.

savke, mislim da bi red bio da krunišeš uspešnu nedelju vaginalnim sokovima hranjenim vodama toplog jadrana

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...