Jump to content

Upgrade foruma - 09.08.2012.


Recommended Posts

РУР Ретро скин баш очајно конвертован. Хоће ли бити враћања аватара на старо?

dragan će me ispraviti ako grešim, ali mislim da to nije import starog skina nego neki novi tamni skin.

ako naletite na neki dobar skin, linkujte ga pa da pokušamo da ga ubacimo. ni ja nisam nešto prezadovoljan postojećim, ali mislim da ću se navići na izgled, a funkcionalnost je ista ili bolja nego kod starih.

što se tiče avatara, kaže dragan da su otišli u nepovrat :(

Link to comment
Share on other sites

Набуџите како знате и умете онај стари скин. Након скоро деценије, канда сам се навикао на тај скин... [V]

и јел може овај доле ђаво са смајлијима да се измени редослед и да трећи, отприлике бивши стандардни, буде на првом месту, а не сваки пут два клика вишка.

Link to comment
Share on other sites

dragan će me ispraviti ako grešim, ali mislim da to nije import starog skina nego neki novi tamni skin.

ako naletite na neki dobar skin, linkujte ga pa da pokušamo da ga ubacimo. ni ja nisam nešto prezadovoljan postojećim, ali mislim da ću se navići na izgled, a funkcionalnost je ista ili bolja nego kod starih.

što se tiče avatara, kaže dragan da su otišli u nepovrat :(

Poslao sam ja Saintu ovaj http://www.ipbforums...imate/index.php dark skin, ali izgleda da on nije online! :v

edit: evo ovaj nije loš http://www.skinbox.net/skins/underground/

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

ja bih da nađemo neki plagin koji umesto minusa, dodaje male kitice nevaljalima, pa ko skupi više.... itd.

thy8O.jpg

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...