Jump to content

Otkup zlata


Recommended Posts

Imam neke polomljene stvari i lančiće koje bi prodao, znam da zlato dosta vredi ovih dana, pa me zanima ako je neko već možda prodavao, gde u Beogradu daju najbolje pare za tozla? Da ne lutam gradom za dzabe, a internet mi nije dao baš puno informacija, osim da ''svi daju najbolje cene u gradu''.

I manite se pošalica ala ''kriza za gudru/alkohol'' , ako neko ima neki korisni info neka mi pomogne, nema potrebe za nepotrebnim spamom, hvala :)

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

To sam hteo da napišem, al reko šta znam, možda mi to ljudi preporučuju zlatare koje daju dobru kintu :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Na bulevaru svaka zlatara kupuje zlato, kreneš od vuka na gore i već do đerma ćeš ih proći 10.

što s enajbolje cene otkupa tiče, kapiram da su te cene kod svih iste/slične, ne verujem da tu neko pravi razliku veću, ali možda možeš kroz razgovor da dobiješ nešto bolje cene.

Link to comment
Share on other sites

разочаравају ме РУРовци, ништа нису научили, није се јавио ни један да инвестира у злато...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Javio se Daki, ali mu je obrisan post :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio ozbiljan da bih kupio zlato, ne znam zasto mi je obrisan post.

I ako obrises post posalji pm "obrisao sam zato i zato" (naravno, ako post nije bio GLUPI NARKOMAN).

Jebote sad tek vidim da mi nema posta, bas sam se iznervirao.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio ozbiljan da bih kupio zlato, ne znam zasto mi je obrisan post.

не узимају те за озбиљно, изгледа...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@Daki

Ja sam ti obrisao post, a isto mogu da te banujem ako nastaviš da troluješ, ako ti se to dopada više od brisanja postova. S obzirom da je stvar prilično ozbiljna, imaš PM pa tamo, kao razmuni ljudi, razmenite svoje ponude. Ne očekujem od tebe odgovor na ovaj moj post.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

јес' вала, поред свега што РУРу виси над главом, само треба да нас означе и као црну берзу племенитих метала.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ok, ok, jesam trol i moguce da je shvaceno kao trol post. Ali sam ga i pitao koliko zlata ima (mislim da nisam pitao koliko ceni), pa nek mi posalje na PM ako je zainteresovan da proda!

јес' вала, поред свега што РУРу виси над главом, само треба да нас означе и као црну берзу племенитих метала.

A to sto visi nad glavom, mislis li da si ti zasluzan, barem za deo? [:D]

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

A to sto visi nad glavom, mislis li da si ti zasluzan, barem za deo? [:D]

никад нисам био од оних који грабе заслуге само за себе.

:))))

Meni teorije zavere ne padaju olako na pamet. Ozbiljnost nema veze sa onime šta se prodaje nego sa time koliko je čovek ozbiljan da proda ili kupi, nema potrebe da se ovde razmećemo, za to postoji PM.

све океј Деда.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Da li znas finocu tog zlata, ukoliko je nesto osmokaratno za to dobijas oko 1300 dinara po gramu, najbolje bi ti bilo da prvo utvrdis finocu zlata od toga sve zavisi. Odes na google i trazis otkup zlata imas mali milion sajtova, kad utvrdis finocu i vidis za tu finocu koja je globalna cena otkupa, onda ides od zlatare do zlatare i nudis im za tu cenu jer i oni zele da se nagode.

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...