Jump to content

Dark Knight Rises


Recommended Posts

pogledah u bioskopu, ako se izuzme americka propaganda, odlicna zabava. retko koji film uspe da mi zadrzi paznju 2.5 sata, tako da sam zadovoljan :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Upravo odgledao, dobar je kvalitet ripa :)

Iskreno da kazem, film je ostavio pomeshane utiske - dobar jeste, ali su po meni neki momenti previshe ubrzani, dok su drugi razvucheni. Koliko mi se svidja neka, da kazemo, druga trecina filma, toliko mi je kraj zbrzan i nekako neuverljiv, osim bash samog kraja koji je ochekivano gotivan. Dark Knight mi ipak ostaje nekako najbolji u serijalu, ali trilogija je definitivno ostavila svoj trag u filmskoj istoriji.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram. Torrent se vuce na 1.7-2kb. Vidim u komentarima da nisam sam, zasto je to tako?

Los ti torrent, hint idi na ovaj, Srba je skidao 30MB/s sa njega:


http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4251865

Mora da se registrujes na forum though i da ti ne smeta sto je sve na ruskom, ali osim toga su filmovi super, samo proveriti da li svi imaju i engleski audio, ovaj ima.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da to moze, eve ga ispod, ali svakako mozda nekome pomogne i za neki drugi film.


magnet:?xt=urn:btih:BDBD169B7BE136DEFD6D1291FAC2A8729DA49264&dn=Dark%20Knight%20Rises.mkv&tr=http%3a//bt4.rutracker.org/ann%3fuk%3dB9sH1MTwOj

Edited by Zwerko
  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

taj od 12gb, meni skida na stabilnih 2 kbps.

ovaj ruski na 300 ali on je 6gb.

svi ostali pice normalno.

dopuna: jedina dobra stvar je Anne u spandexu, i zanimljiv kraj. Sve osim toga je, za mene, razocarenje, mijagi fore, i tralala USA wins akcijanje. jbg :(

Edited by Demian
Link to comment
Share on other sites

Ali uopste nije USA wins. Kroz celu trilogiju se provlaci kritika modernog kapitalistickog drustva i skrece se paznja na dekadenciju celog tog sistema, bar sam ja tako doziveo. Zlikovci su zapravo veci good guys od Betmena, koji je vrlo sebican na momente zbog pristrasnosti i ljubavi prema Gothamu (hint gotham = uredjenje USA i kapitalistickih zemalja) zbog koje ne vidi u sta se sve to pretvorilo. Pobeda Bemtena ne znaci i pobeda Gothama, on ostaje tako korumpiran, urusen i jadan...

Link to comment
Share on other sites

uh huh, ukusi.

Ajde priznajem vajb kroz trilogiju, samo za dekandeciju drustva. Neminovna istina da dok postoji on kao simbol dolazice zlikovci u Gotham, samo njegovo

postojanje ugrozava ljude oko njega, yin yang ...

Ali ovaj film - pa skroz je los. Osim sto Anne ima sjajne noge, ostalo je bas krs. Samo je falilo spominjanje "our boys @home Iraq" u nekom kontekstu.

-2 x fejluje da se popne pa onda je tu master mijagi da mu objasni da mu smeta konopac.

-pocepane americke zastave se vijore da najave izlazak pandura iz kanalizacije, iz koje dupetom njih 3000 nije mrdnulo 1 mesec, kurva motorom raznese izlaz

-iz neke picke materine u aziji se pojavljuje tacno pred catwoman u USA.

-krivi mu se faca pod maskom kad prica, sasvim normalno izgleda bez iste.

-Bane ubija ljude iz zezanja snapujuci im vratove, svi placenici radije ginu nego da pricaju, sve u ime netolikolepe mastermindice, u ime ljubavi? wat?

-Mladi Robin trcakara unaokolo demonstrirajuci svu cistocu mladosti, bez bremena vremesne, iskusnije generacije, opet kontrateg Betmenu, uvek u pravu, postupci samo moralni i bez greske.

i jos milion malih gluposti ... mozda meni smeta sto sam odledao se7en, pa sam ocekivao nesto realnije* (lol superhero movie)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je film vrhunski do samog kraja, a onda se jako sroza u dva aspekta.

Obrt koji smo svi očekivali toliko unazadi lik Bejna i podrije njegov autoritet, da čitava njegova motivacija, kao i njegovih miniona deluju besmisleno.

I Nolan u sva tri filma kritikuje štošta vezano za društvo, a onda pusti Betmena da se konformizuje i samim tim tu konformizaciju propagira gledaocima.

Opet, da nema toga, kapiram da mu ne bi dali da snimi filmove. :P

Osim toga, sve je do jaja.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...