Jump to content

Dark Knight Rises


Recommended Posts

aj sad pročitaj šta si napisao keve ti :D

Lol, fak, "video" sam da je linija na desnom odelu. Gde još i sa naočarima da se cimam na ovu skupoću

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

sad sam odlgedao drugi put, još bolji mi je film, baš sam ga odlgedao drugačije nekako i pokapirao neke dodatne stvari. Btw, bioskop u Ušću je nula za onaj u Delta sitiju.

Inače http://io9.com/5930509/watch-the-first-trailer-for-the-animated-adaptation-of-the-dark-knight-returns , nadam se da će ostati verno izvornom materijalu.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

sad sam odlgedao drugi put, još bolji mi je film, baš sam ga odlgedao drugačije nekako i pokapirao neke dodatne stvari. Btw, bioskop u Ušću je nula za onaj u Delta sitiju.

Inače http://io9.com/5930509/watch-the-first-trailer-for-the-animated-adaptation-of-the-dark-knight-returns , nadam se da će ostati verno izvornom materijalu.

Pa ako je verovati trejleru bas i nece preterano, mislim pratice opstu strukturu to da sigurno, ali samu radnju dijaloge i to ne verujem, mada opet dosta su me prijatno iznenadili sa Year One filmom koji je sjajno uradjen, ali i smorili sa Justice League: Doom koji su baš ukakili,

a i plaši me šta im znači ovo part 1, nema ni two face-a, ni jokera, ni supermena... Ako izbace scenu gde nalupa šamare supermenu smoriću se :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

meni je film odličan, ima možda 2-3 sitnice koje mi se nisu svidele, ali sam baš zadovoljan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mi smo gledali juče u Delti i prvo je za vreme reklama i trejlera tako prskao zvuk sa jedne strane da je pola ljudi bilo u fazonu zapušava uši i sl. Onda je počeo film, da bi geniji ipak shvatili da je prso zvuk, onda su napravili pauzu od jedno pet minuta i onda je počeo film normalno.

Meni je sam film kao film vrlo ok, u smislu da je to što očekujem od "betmen" filma.

Priča je dosta dobra i meni film nije bio spor kao što su neki rekli. Očigledno su ostavili prostor za dalje nastavke sa Robinom, makar bio i sam Robin :) Naravno, kraj je malo cheasy, po meni bi bolje bilo da je zapravo zaista riknuo, ovako je baš kao romantična komedija što neko reče. Bejn je po meni dobro odrađen, i s obzirom da nisam čitao stripove, meni je uvođenje još jednog negativca zapravo bio jako lep twist (plus što kasnije možeš da rekonstruišeš da se to provlači kroz ceo film - ona kad namešta kamin, kad kaže da nije uvek bila bogata, stalno pričaju o "detetu", ne dečaku i sl). Posebno mi se svidja kako su odradili Bejnov glas. Malo je idiotska ona scena kad se panduri vrate pa napadnu skupštinu grada, pa kad krene tuča pesnicama umesto mašinkama.

Ova gospođica Hatavej je malo mršavija za moj ukus, ali njammmmmmmm.... a tek na motoru double njammmmmmmmmmm...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

da se citiram

meni je prica slabija u odnosu na ranije delove, i bas mi je lose sto je bejn maltene nestao sa platna u poslednjoj trecini filma zajedno sa slabim klimaksom, i to posle onakve gradnje njegovog karaktera kroz ceo film kao pravog straha i trepeta za betmena, a da ne pricam tek o taliji - iz neba pa u rebra. tako da ne mogu mirne savesti da stavljam ovaj film u istu kategoriju sa, recimo, drugim delom i dzokerom sto se tice price i character developmenta.

sa druge strane, ovaj deo mi je dinamicniji dosta i gluma mi je najzad takva da nemaju svi onako prenaglasene reakcije sve vreme na sve sto se desava oko njih, kao sto nolan to obicno zna da radi u svojim filmovima, TAKO DA SVI SKONTAJU STA JE HTEO DA KAZE.

fajt = 0, kao i u svim prethodnim delovima.

medjutim, sve ovo na stranu, da mi je duplo epskiji od prva dela zajedno, jeste \o/ i to je bitno, ovo je betmen jebemumisa!

:-)

Link to comment
Share on other sites

ako nije bilo

302425_457246287639047_1097433656_n.jpg

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kad sam gledao trejler prvi put ocekivao sam da ce se pojaviti Nightwing negde pred kraja filma kad bude prpa Betmenu i da ga spasi kao sto ga je spasila Catwoman. Tipa obuce batsuit ali ne moze da koristi njegovu masku zato sto je samo kodirana za Brusa (Ono kad dzoker pokusa da mu skine masku u drugom delu pa ga udari struja), dosao bi na scenu i zatekao onesvecenu Catwoman, spasio nju i uzeo one njene naocare i rekeo neki cheesy punchline :).

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

nisam zadovoljan, meni je sve to nekako sporo, mozda sam i sam kriv jer sam max podigao ocekivanja chitajuci lol komentare tipa, zavalite se i uzivajte.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...