Jump to content

London 2012


moyo

Recommended Posts

relano, white power! :D

btw, jeste paraskevi malo preterala i ranije je nesto podrzavala zlatnu zoru (ona grcka neonaci stranka koja je usla u parlament)...al jebem mu misha, zbog saljivog usranog twita se ne izbacuje neko sa olimpijade

Ne, nego što je zaboravila tekst himne :D

Link to comment
Share on other sites

apropo matorog nemca

guglo sam malo o njemu

on je 1972. godine bio direktor olimpijskog sela u minhenu i tada pregovarao sa teroristima kako bi oslobodili neke izraelske kosarkase,tako da,to njegovo salutiranje je samo epik fejl,a ne nacisticki pozdrav(koji se i salutira desnom rukom :))

Tako da nam cela prica pada u vodu :)

Isto kao sto je medlin olbratj pregovaral o kosovu ili ahtisari :D ovaj ima cak i nobelovu nagradu za mir !:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Jebi i prodane duše domaće Mađare što igraju za Španiju, JEEEEBIIIII

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ne znam bas kolike su sanse rukometasima koji godinama osciliraju i raspadaju se na momente. Mislim kul to evropsko prvenstvo, ali to je ipak domaci teren i tako to. Videcemo, nadam se da gresim.

Dok odbojkasi mogu i da pobede i da izgube od svake reprezentacije tamo, bukvalno. Imaju neki kontinuitet rada i uspeha, ako ne bas u igrackom sastavu, a ono u strucnom stabu. Od odbojkasa bih ocekivao da prodju u polufinale, ako se posle ovog meca dovedu malo u red.

Link to comment
Share on other sites

mislim da imamo prava da se nadamo medalji i u odbojci i u urukometu, obzirom da smo sampioni i vicesampioni Evrope, jelte

koliko smo glupo prodali Spancima, ne mogu da verujem jos uvek

meni deluje nemoguce... mada sam ja jos pre meca rekao da mi ne bismo ni bili na olimpijadi da su spanci pustili poljake... ako je to bila kompenzavija ok... ali ako ti seku 7 lopti i daju 6 golova iz kontre u drugom poluvremenu... i to 2 ili 3 sa 5 igraca... onda nama pod hitno treba psihijatar... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...