Jump to content

London 2012


moyo

Recommended Posts

Mislim da jedan ovakav dogadjaj ipak zasluzuje zaseban topic.

Sta planirate da pratite od sportova osim naravno sportova gde ucestvuju nasi? Ja generalno volim sve osim onih smarackih tipa streljastvo i tako to. I naravno akcenat na kosarkaski turnir.

Btw koliko ima nasih ove godine? Secam se da je u cinimi se u Sydneju bilo 111 nasih sportista i da od tada taj broj opada konstantno.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Vidi stvarno, ja sam ocekivao da ce nas biti manje. A bilo bi nas jos vise da kosarkasi nisu pojeli govno :(

Evo ovde svih nasih ucesnika

http://en.wikipedia.org/wiki/Serbia_at_the_2012_Summer_Olympics

Ladno Topic i Karakasevic. Za njih znam od kad znam za sebe i bio sam ubedjen da su oni u penziji odavno.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

gledacu trke na 100 i 200 metara,i basket,rukomet i fudbal

vaterpolo cu gledati polufinale i finale,odbojku eventualno neku utakmicu koja nam treba za prolaz

naravno,ovo je u idealnom scenariju,naravno da cu sve morati da pratim i povraca mi se zbog toga

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovu foru za logo sam video pre fazon 2 godine jbote... i mislio sam da je ovo opšte poznato, al očigledno sam pogrešio :)

Mene ove godine baš nekako ništa ne privlači ga gledam lol, ne znam šta mi je, verovatno zato što neću ni imati vremena da gledam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...