Jump to content

London 2012


moyo

Recommended Posts

Ne znam, da zanemarimo uslove u kojima su trenirali. Kad je neko jebeni olimpijski sampion, taj je najbolji na svetu, on pa svi ostali... i treba da dobije stan , kucu, imanje, penziju sta god.

S druge strane, isto tako mislim da oni carevi na primer iz matematicke gimnazije sto uzimaju zlata po matematickim olimpijadama zasluzuju slican tretman.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, da zanemarimo uslove u kojima su trenirali. Kad je neko jebeni olimpijski sampion, taj je najbolji na svetu, on pa svi ostali... i treba da dobije stan , kucu, imanje, penziju sta god.

S druge strane, isto tako mislim da oni carevi na primer iz matematicke gimnazije sto uzimaju zlata po matematickim olimpijadama zasluzuju slican tretman.

Pa oni bas zasluzuju mnogo bolji tretman :) jer od njih drzava moze da ima koristi a od sportista nikako :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

sa druge strane ja ne bih vrednovao sve discipline isto. Mislim jedno je da budes svetski prvak na 100m, a drugo da budes svetski prvak u

realno, da sam prvi u papir kamen makaze naveo bih ti 1000 razloga zasto je potreban aposlutni skill da bi bio najbolji na svetu... :DDD medjutim to i dalje nije olimpijski sport... a i zasto bi fudbal npr dobijao vise od skoka u vis... sasa curcic je jedan u moru fudbalera, a topic je jedan od monstruma u svojoj disciplini... ovaj je jos za vreme karijere kupovao tramvaje, dok je drugi imao doskok u osinjak... vlade divac dobija sportsku penziju (koju naravno daje u dobrotvorne svrhe...) to je kao gest extra, ali njegova egzistencija se ne dovodi u pitanje... zato sto je vlade divac monstum u sportu kojim se bavio... to bi trebalo da vazi i za sve ostale... secam se kada je najavljen najveci transfer u istoriji vaterpola... milion evra za 5 godina... wtf...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...