Jump to content

London 2012


moyo

Recommended Posts

sta je tacno napisala ako se zna? mrzi me da citam ceo clanak ili da googlam

Commenting on the widely reported appearance of Nile-virus-carrying mosquitoes in Athens, Papachristou wrote: "With so many Africans in Greece, the West Nile mosquitoes will be getting home food!!!". Her tweet prompted thousands of negative comments that snowballed Wednesday.

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

jel ima negde snimak otvaranja oi ? ako je bilo zanimljivo uopste

bilo bi lepo da neko ko ima vremena na kraju dana pise sve rezultate nasih sportista

iskreno... ako si gledao peking, ovo zaboravi... nesto najbednije sto sam ikada video... toliko sam se razocarao da nemam reci...

Link to comment
Share on other sites

Simpatično je bilo otvaranje ali se zaista vidi da su išli više na to da poznate face ubacuju i tako stvore taj wow efekat nego na konto nekih specijalnih efekata i čega god.

ovog dedu nemca nisam izvalio :))

Tipsa i Ana dobili inače, to sam nešto i gledao malo, Troickog i Janković nisam mogao :)

Ghz0w.png

FoctE.png

Link to comment
Share on other sites

ukusi su razliciti, thx god for dat... ja prihvatam cinjenicu da se ljudi loze na mr been-a npr... kao sto se loze i na medu brundu... ali sve i da je del boy uvaljao bojsiju olimpijsku baklju za 200 funti, za mene licno to je daleko od bilo kakvih standarda vezanih za ceremoniju otvaranja olimpijskih igara... bekam vozi gliser WOOOOAH... ne znam... nisam pametan... juce sam imao neopisivu zelju da ostrvo nestane sa lica zemlje... skoti i irci bi bili colateral dmg... :P

Link to comment
Share on other sites

apropo matorog nemca

guglo sam malo o njemu

on je 1972. godine bio direktor olimpijskog sela u minhenu i tada pregovarao sa teroristima kako bi oslobodili neke izraelske kosarkase,tako da,to njegovo salutiranje je samo epik fejl,a ne nacisticki pozdrav(koji se i salutira desnom rukom :))

Tako da nam cela prica pada u vodu :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...