Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Па добро Савке, шта је све направио : )

Napravio je osmatračincu visoku desetak metara da komunicirma sa meštanima iz okoline, napravio je nekakvu kućicu na drvetu i neke sitnice još koje su mi sad izmakle iz glave, pored ovog traktorskog bazena naravno. Generalno mnogo istripovan čiča, zanesenjak i pomalo čudan čovek, ali zanimljiv na onaj način kako to čudni ljudi sa sela mogu da budu zanimljivi :)

  • Upvote (+1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ciniti se, to je sve marketing

tamo ima 50000 engleza odvratnih koji setaju polu goli uvece po klubovima i smrde svi kolektivno

ko na exitu!

ma vratio sam se jutros, hteo sam da isprozivam, a ne da pohvalim onim postom :)

na rapsody zurke naravno nismo isli, a ako nisi u fazonu da slusas pitbull house, mozes da uzmes i da se ubijes

a da, srbi su takva bagra da je to neverovatno, mislim da su svi u fazonu 'lepsi smo od britanaca i pametniji, mozemo da radimo sta hocemo', neverovatno

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

пејтбол цар! За 10еври пикали скоро 1 час и 30 минута. На картингу 10е 10 минута

Нису могле све куглице да ми стану из једне туре, морало из две, ал је зато притисак био константан, увек пуца исто. [jupi]

Link to comment
Share on other sites

S Aleksincem se nije zajebavati.

Nego, priča se po internetu da je "Zadužbina" najbolji SF ikad, u kojoj meri je to tačno?

interneti nikada ne lazu! salu na stranu, moze se reci da je tacno u vecini slucajeva, naravno sve zavisi sta ti lezi. ja sam citao trilogiju i odusevio sam se, sve sto sf treba da ima, kompletan svet. ne mogu da kazem da sam neki sf geek, mnogo vise volim epsku fantastiku, ali ovo mi je leglo savrseno, tako da i to nesto govori. ako se dvoumis da li da citas, a imas vremena da izdvojis, go for it, jebeni asimov otac :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...