Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

posto je primanje u kola autostopera i nepoznatih ljudi poznato da je oduvek davalo pozitivne rezultate

pa u ovom slučaju je tvoj rezon ok, naročito ako si bio sam u kolima, ali pričam ti generalno, i sam znaš koliko si spreman da se iscimaš da bi imao što manje kontakta sa živim ljudima.

Link to comment
Share on other sites

nemali broj puta sam stigao kuci autostopom iz vrbasa/kule/crvenke nakon sto se sinobus pokvario tako da kili sejm on ju

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

priznaj da si se svaki put potajno nadao da će te neki lala obesčastiti :)

kad smo kod autostopa, neki lik u sutomoru već dve godine pokušava da napastvuje dečake koji stopiraju, opisuju ga kao visokog, crnog, našminkanog gospodina koji vozi smart [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

jebote, zamalo da me udare kola vec 3. put u 4 dana...malopre sam se zaista propisno izretardirao, a druga dva puta je to bilo na pesackom jer guskama u auto skoli niko nije rekao da bi bilo korektno da naprave pauzu u razgovoru telefonom i pogledaju da li se ispred automobila nalazi ljudsko bice pre nego sto pritisnu gas

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Pa sto su onda napravili ribu koja dolazi s ledja s otvorenim ustima? Namera za mandjare ocigledno postoji. Da su hteli da stave do znanja da hoce da je ubiju male ribe bi napravile koplje ili utoku!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...