Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nisam ni otvarao tvoj link, nego se setih njega pred spavanje, pa rek'o da podelim ovde

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Što volim kad ustanem ovako rano [:I]

I%20lied.jpg

zapravo sam malopre došao kući, ortak dobio prvu platu, pa je red bio da se potroši :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kod drugarice gajbi, dobio njen drug punu kesu gljiva. I eto, nismo se smirili dok sve nismo pojeli.

e a jeste dinstali na luku ili ste skuvali corbu?

  • Upvote (+1) 1

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Dobili smo smrvljene u kapsulama, diler (ili sta je) je dao 24 komada za dz jer mu je ovaj drug sa posla. I rekao je da on munchuje 6 tih kapsula da bi bio dobar. I nas dvojica smo smazali jednu, za pola sata dve, pa za pola sata cetiri i za sat vremena pet jer nas sve pre toga nije radilo kako smo mi mislili da hoce. Kad onda odjednom najezda emocija, osecao sam se najsrecnije na svetu, jedini je problem bio sa glavom jer nisam znao zasto sam srecan. Mora postojati razlog zasto si srecan. Ali eto, jedno 2 sata smo bili jako srecni i malo tripovali da vidimo neke stvari, al ono, znas da tripujes (tipa, gledam beli zid od zgrade preko puta, a meni izgleda kao u psy-trance spotovima, prekriven zeleno plavim mozaicima). A da, krenuli smo u 6 i pritom popusili gomile vuje!

Jebote kako sam bio srecan. Tacno je pogodilo u centar srece! Al ono, razocarao sam se jer nisam haludzao kao sto svi pricaju da haludzaju, vide strumfove, andjele, zgrade se vrte, zidovi otpadaju ili stavec. To je malo skenj :(

Edited by Sijalicа

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Čitam tekst o Asanžu na B92 i naletim na komentar:

I svetska I britanija sto se twice morals 21 veku, neka pociste prvo ispred svojih vrata pocevsi os krone. Ali Nike to problem nego je. Americko naredjenje problem, ONI nedozvoljavaju da niko otero a njihove mafiosko vladanje svetom

(Qq, 17. avgust 2012 09:05)

Mislim VATAFAK oO

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...