Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

šiptarski teroristi hakovali sajt BS.

ima li ovde na RURu kapaciteta da im se odgovori strašnijom odmazdom?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pala mi na pamet ideja da se ofarbam u crveno i odem na premijeru Betmena u Koloseju recimo, da vidim kako će da reaguju obezbeđenje i narod [roflmao]

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pala mi na pamet ideja da se ofarbam u crveno i odem na premijeru Betmena u Koloseju recimo, da vidim kako će da reaguju obezbeđenje i narod [roflmao]

A jel ti pala na pamet ideja da završiš faks što pre i vataš maglu dok još nije izbilo opšte sranje? :tf:

Link to comment
Share on other sites

a gde će to da hvata maglu sa istorijom?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

их, за прекројитеље српске историје су места ваздан отворена.

:tf:

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

evo ako nekome treba posao ili zeli da menja svoj

We're looking for a Senior Java Developer to join our team in Belgrade office. The candidate will implement, debug and document robust, high-volume scalable Ad delivery and Article optimisation services.

http://www.linkedin.com/jobs?viewJob&jobId=3439853&trk=job_nov

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

их, за прекројитеље српске историје су места ваздан отворена.

:tf:

Za prekrojavanje nema potrebe da idem preko grane, biju Turci, al biju i naši.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jbno dobra noc...Izasao sa 2 drugarice na scenafest u Indjiji..bile su toliko raspolozene da su same obrtale ture pica..Ja sam samo 3 ture okrenuo...

(nisam) !

Pa nismo ni ocekivali da jesi. Imas kuci zenu i dete (decu?), imas ih i na ruci.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...