Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

ADuis.jpg

Jebote, oplakao sam, izleteo sam i sobe da ne bi probudio cimera i počeo da umirem od smeha i prevćem se po hodniku.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

планинско коњче.

inace sa ovim orlovima love kojote

бруталне су птице, гледао сам.

а орао се зове беркут, чини ми се.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

155662_396471603759207_1277992786_n.jpg

Danas bio do Walmarta da overim proviziju za transfer novca preko Moneygrama. I pitam koliki je fee kad se salje 100$ u Evropu i neka debela crnkinja sto radi tamo gleda u komp onako zbunjeno i posle 1-2 min mi odgovara "Sry there is no Urup on the country list"

Jel moguce da 99.99 posto njih nije u stanju da overi globus ili izgugla malo mapu sveta cisto onako iz zajebancije. Secam se kada mi je keva kupila atlas u prvom ili drugom osnovne i kada sam se kurcio u skoli jer sam znao sve glavne gradove drzava Evrope. Jeste ovo nacrta neki klinja al tuzna je jako slika

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Мене ти трипови још и данас понекад изненаде, али онда се брзо сетим да сам ја цар, а они нису и да је то зато!

  • Upvote (+1) 2

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jel moguce da 99.99 posto njih nije u stanju da overi globus ili izgugla malo mapu sveta cisto onako iz zajebancije. Secam se kada mi je keva kupila atlas u prvom ili drugom osnovne i kada sam se kurcio u skoli jer sam znao sve glavne gradove drzava Evrope. Jeste ovo nacrta neki klinja al tuzna je jako slika

Brate, vidiš da je dete u vrtiću nacrtalo planetu..
Link to comment
Share on other sites

Ma какав вртић, какви трипови. А како зна за Ирак? Видиш да њих тамо бомбардују само именима и информацијама, ништа их суштински не уче. Ја сам у 6. разреду основне знао све главне градове света, али се заборавило. Не мора се марксизам знати. Географија се једноставно мора знати! (: Једна од најлепших наука.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...