Get Adobe Flash player
GibanicA

Koji krevet i dušek kupiti

Recommended Posts

Cekaj bre zar se ne spava sedeci ko u holandiji u 17.veku?

Edit: da vas spasem guglanja
"Lying down was associated with death, and therefore sleeping was done in a half-upright position."

5c5ba99cd8e95bcb28a0699ce535b21f.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

gde me nadje - najuzasnija nacija sto sam do sad video (ako flamance posmatram kao holandjane)

Mada danas nesto skocise u mojim ocima

Vi koji ste radili istraživanja i tako to, da li se isplati kupovati neki "nadušek" ili da skupim kintu i kupim novi ram/krevet + pravi dušek?

U poslednje vreme sam počeo da se budim sa TAKVIM bolovima u leđima/ramenima, da mi muka pripadne kada treba da legnem da spavam jer znam da ću ujutru pola sata da se UVIJAM od bolova... Već godinama sam hronično umoran i sada sam siguran da je to zbog lošeg načina spavanja :(

Edited by tortky

Trenutno spavam na nekoj kurčevoj (ofc) ugaonoj garnituri na rasklapanje i na to stavljam neki nadušek od 2-3 cm koji očigledno kurcu ne vredi.

14 minutes ago, tortky said:

Vi koji ste radili istraživanja i tako to, da li se isplati kupovati neki "nadušek" ili da skupim kintu i kupim novi ram/krevet + pravi dušek?

U poslednje vreme sam počeo da se budim sa TAKVIM bolovima u leđima/ramenima, da mi muka pripadne kada treba da legnem da spavam jer znam da ću ujutru pola sata da se UVIJAM od bolova... Već godinama sam hronično umoran i sada sam siguran da je to zbog lošeg načina spavanja :(

kod mene svi spavaju na dormeo (ae) prostirkama, i vecina ortaka, svima je vrhunhski. ako mozes kupi dusek kapiram, ali ovo je ful cujprilix

povrđujem ovo što je korisnik @Vlada_ napisao :D

Ja spavam na Dormeo Renew prostirci, 6 cm, prvo sam godinama odbijao to da uzmem jer mi je delovalo da je to premekano, nekako utoneš, ali kada probaš shvatiš zašto ljudi kažu da je to "oblak za spavanje" :DDDDDDDDDDDD srsly, vrh mi je skroz, čak kontam da bih mogao i na podu da spavam na prostirci, da imam neki hipsterski industrial stan fazon

Kapiram da mi za dušek treba ram - ne mogu samo da ga pljusnem na garnituru bez "ograde" jer će se, kanda, deformisati i upropastiti?

7 minutes ago, tortky said:

Kapiram da mi za dušek treba ram - ne mogu samo da ga pljusnem na garnituru bez "ograde" jer će se, kanda, deformisati i upropastiti?

Treba ram, pre svega zbog prozračnosti, jer ako ga pljusneš na garnituru proizračnost je skoro nula.
E sad, ako ti je baš frka, možeš možda mesec-dva držati tako na garnituri, dok ne skupiš keš i za ram (jer si puk'o sve pare na dušek i iphone jooooooj :D)

Ozbiljno razmišljam da uzmem tako neku prostirku za €100, čisto da vidim da li će pomoći - daj ovaj popust od *****!

Braco, resio sam da obradujem bolna ledja i konacno zabodem novi krevet valjani i offc dusek (180x200cm)... Ocu li se zaebati ako uzmem ovaj dusek, na akciji je sada za 60K?   Drugi pik su mi oni Bernarda duseci, al nisam detaljnije stigao da ih proucim jer ih ima pun kuratz modela...

03_extra-diplomat.jpg

Edited by fatboy