Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

vege jako zanimljiv klip kada gledas kako ti auto odnosi rodjaka i rodjaku.. zamolio bih te da ga sklonis ako nije problem

Žao mi je ljudi, al' mi nije jasno zbog čega su stajali tu uopšte?

Vidi se iz aviona da je to zona velikog rizika od izletanja. Zdrav razum nalaže da se skloniš sa tog mesta dok automobili zuje preko 100 na sat u krivini.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Žao mi je ljudi, al' mi nije jasno zbog čega su stajali tu uopšte?

Vidi se iz aviona da je to zona velikog rizika od izletanja. Zdrav razum nalaže da se skloniš sa tog mesta dok automobili zuje preko 100 na sat u krivini.

iskreno ni meni nije jasno, totalno se slazem da su bili na skroz pogresnom mestu..

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

ko se cuva i bog ga cuva.. mislim uvek moze saksija sa petog sprata da padne i usmrti te na trotoaru, ali ako stojis u krivini gde ce NAJVEROVATNIJE da izleti auto, onda mi te nije zao, onda mi je vise zao ovog sto od saksije pogine.

Drugo, zao mi je ljudi/porodica tih cudesnih ljudi sto su stajali u krivini, jer su njihove dane/zivote sjebali svojim glupavlukom i izazivanjem smrti.

toliko

  • Downvote (-1) 5

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

bra te ...

glup je čovek koji legne da spava na šinama i pregazi ga voz, ili pretrčava autoput pa ga pokupi auto.

autu je pukla jebena guma, i zato je izleteo. šanse da ti pukne guma su iste kao i da ti padne saksija na glavu. i bilo gde je mogla da mu pukne guma i da izleti sa puta.

krivica što su ljudi poginuli je isključivo organizatora relija, koji je sve to morao mnogo bolje da osigura i spreči ljude da stoje na takvim mestima.

Link to comment
Share on other sites

Управо тако... Као што је Данди горе написао, то је јако брза кривина, и организатори никако нису смели да дозволе да публика стоји на том месту. Такође је било још доста пропуста од стране организатора, који су можда, а можда и нису утицали на само излетање тог аутомобила у публику (нпр. стаза није била очишћена од шљунка)

Link to comment
Share on other sites

bra te ...

glup je čovek koji legne da spava na šinama i pregazi ga voz, ili pretrčava autoput pa ga pokupi auto.

autu je pukla jebena guma, i zato je izleteo. šanse da ti pukne guma su iste kao i da ti padne saksija na glavu. i bilo gde je mogla da mu pukne guma i da izleti sa puta.

krivica što su ljudi poginuli je isključivo organizatora relija, koji je sve to morao mnogo bolje da osigura i spreči ljude da stoje na takvim mestima.

ne nego suicidalan ako legne na sine...

a autu sto je pukla guma, pa nije pukla guma na parkingu i na autoputu NEGO NA TRCI BRDSKOJ, gde POSTOJI OGRMONA SANSA ZA SVE NORMALNE LJUDE da ce da izleti (bez pucanja gume ili sa)

sad sto ljudi izazivaju sudbinu, njihova stvar.

I inace nisu sanse na ulici da ti pukne guma jednake onima na trci.. jer u novom sadu od 20.000 vozila dnevno mozda jednom pukne guma u krivini (uglavnom zbog eksera) ali ni jednom zbog velikihib brzina itd...

krivica jeste organizatora...ali ako vec organizator nije bio u stanju da na svakoj krivini postavi barijere ili otera/zabrani ljudima da budu tamo, onda ce zdrav razum coveka da zakljuci da auto pod inercijom kad dolazi do krivine TEZHI da produzi.

Kao mali sam bio na MNOOOOOGOO trka u svom zivotu, sto karting (jer je polubrat vozio karting) sto auto trke....svugde (od kraljeva do bg-a, miseluka, crne gore u ono vreme itd itd) i pratio to.. i uvek je bilo idiota koji se guraju tamo gde sam se ja useravao da budem.. na mestu na kojem vidis da auto ide prema tebi i onda 30 m pred krivinu krene da koci i skrece (ako je ostra krivina) ako nije onda malo ranije ali sve jedno.. uvek ima tih koje to PALI, ti adrenalin junkies, koje ne kapiram, tj kapiram, al onda i kapiram kad se ovako nesto desi :>

Edited by OTAC

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

fixed :* THX FOR NOTICING :* xoxoxo

i hvala sto citas moje glupave postove, vidi se da si bar do pola citao, neki ne stignu ni do druge reci ;( neki preskoce kad vide moj nickname i avatar...

Edited by OTAC

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

koliko ja znam, nije pukla guma, nego je vozac jednostavno izleteo usled velike brzine i neociscenog dela staze. sto inace nije retka pojava na auto/moto trkama.

nije bitno ko je kriv, jer su ljudi poginuli, a najebace organizator u svakom slucaju.. po pravilima, trka nije smela ni da bude pustena sve dok se ne ispune svi bezbednosni standardi. al kao sto je otac objasnio gore, ne vredi rasprava sa poluobrazovanim, primitivnim ljudima koji ce u inat redarima i organizatoru da stoje na ivici krivine.

al ovaj batica je sigurno sam kriv.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ne znam što svi udarate minuse ocu, kad je sve što kaže na mestu. Na trkama je sasvim normalno da neko izleti sa staze, to je sastavni deo sporta i svakako nije nešto što se može smatrati akcidentom. Jako mi je žao tih ljudi koji su izgubili živote, ali na prvom mestu su oni krivi za to što im se dogodilo. Činjenica je da trka nije obila bezbeđena kako treba jer kod nas nikakvi standardi ne postoje, to znam i ja koji ne pratim taj sport, ali tim pre bih se rizičnih mesta klonio kao đavo od krsta. Ne može se sve u životu propisivati zakonima i pravilima, valjda se ljudi moraju prvo oslanjati na sopstveni razum, a da je tako bilo ti ljudi bi i danas bili živi.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...