Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

htedoh da napisem "10M? gade mi se ovi ameri", al kad malo razmislim, mozda to i ima smisla? Ako ja zaradjujem 200 eur mesecno i pregazim nekome nogu, ne treba da platim isto kao neko ko zaradjuje 100,000 puta vise od mene. Ne znam kakav je kod nas zakon, al mi se cini da se kazna ne skalira po visini zarade / imućstva.

Link to comment
Share on other sites

e iskopah jedan stari snimak sa radio beograda 3 kada smo iz ne znam ni ja kog razloga u 3am ukljucili radio i krenuli random da shufflujemo po stanicama

Aaaaaa daaaaaaaj, ahahahahahahahahah, kad krene onaj deo sa latinskim aaaaaahahahahahahahah

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sorry bros ako je bilo

Кад видим ово, одмах се сетим приче свог деде који ми је објаснио начин на који су медведи тренирани да играју, а тај процес није баш пријатан.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...