Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Како сам се изнервирао за кера у три лепе.

Јебем ти ретарде.

Очигледно је било да пас само брани газду. Шта је пандур уопште хтео? Зашто је за који курац прилазио, а после сви комплет кулирају човека на земљи? Шта је толико било хитно у том тренутку, а после ко га јебе?

И пас се јесте залетео на ону бабетину, али јој ништа није урадио. Питање да ли би и полицајца уопште угризао. И мајмун, уместо било која друга реакција, не, не, ретард мора да извуче пиштољ и да пуца. То му је био примарни инстикт? Против пса? Сутра ће тако и на неког човека, па ће за казну да добије бању и месец дана 5% од плате.

И људи около... ма комплетно ретардирана нација. Вриште за кера (ај, делимично их разумем у почетку), али после кулирају и они човека, само је пас битан. Мурјака на све стране, као да јуначина убио неког Хиспањероса ту из краја, у самоодбрани, па сад све колеге дошле да му помогну... Ни 5 мин након пуцања нико није ни пришао човеку. И кер који се сав крвав копрца по путу...

Јеботе!

Хвала Богу све се релативно ок завршило, и хвала за осмоминутне Русе лудаке. Али колона оклопних возила преко плаже...

Link to comment
Share on other sites

Brate cela postavka nije na mestu.

Sta je pandur koji k prilazio liku? Da uradi sta? Sta uopste radi tu sa pistoljem? A 30 sekundi kasnije ima onaj povodac sa distancerom.

Njihovo je bilo da obezbede ljude u okolini i da se ne prilaze keru dok neko ko ume to da resi ne dodje.

Losa procena klinca pandura koji je istripovao da glumi dzon vejna vadeci pistolj na psa, a posto je u pitanju pas onda nikom nista. Sta da je u pitanju lik sa nozem? Jel bi isto postupili?

A te scene gde psi razvlace ljude koje si gledao su sta? Jedan pas koji brani gazdu? Ili mozda copor koji brani teritoriju?

Mislim sta su koji kurac ocekivali? Da pas digne ruke u vazduh i kaze vodite me?

Odes jebeno okolo kazes zeni da odjebe odatle i ako pas krene sutnes ga u glavu, ima ih sigurno 3-4 pandura tamo ...

Pritom kontam da ovo pricam likovima koji nemaju i nisu imali kerove i da nista ne kapiraju ali ako dulio samo ti objasnjavaj kako za slikanje treba da si u prici da bi skapirao, a onda nemoj koristiti isti princip za ostale kategorije.

1) imao sam 2 psa...

2) "kazes zeni da odjebe, ako pas krene sutnes ga" LOL mozda ga ubijes ako sutnes u glavu.. al mislim da ga je jedva i metak sprecio da se koprca, sumnjam da ce ga SUTNES GA metod spreciti i malo, ipak je to zivotinja od 30+ kg...a i sta da krene prema zeni? vidis da je jadan izgubljen od ko zna cega... oseca se ugrozeno, mozda ce nekog prolazinka da ostavi invalidom za ceo zivot.

3) glupav narod ni po naredbi ne moze da se skloni sa ulice, a ne od "razjarenog kuce"

4) nesto si se gadno utripovao, ovo je surov svet...

5) evo ti link psa koji razdire svog gazdu :>

http://ilpvideo.com/...o.php?v=MzAxMTE

jadan cika :D u svom dvoristu pojeden, od strane rodjenog psa :>

ovaj je prestao SAMO zbog toga sto je GAZDA bio tu...

gazda od onog psa na youtube klipu sto je dobio metak je bio u komatoznom stanju..pas je prepusten SAM sebi

http://www.ebaumswor...o/watch/872795/

i evo par slicica :D

https://www.google.c...2EYv34QTa9YHACQ

ok mohican.... upravu si ipak, priznajem. necemo se prepirati

Edited by OTAC

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

Мохикане, Само ћу ти ово рећи јер си стварно претерао, свака ти част. Гледај да ме избегаваш кад будеш желео да ''дискутујеш'', не помињем ја тебе, не помињеш ти мене, сви задовољни. Штета јер си ми био готиван лик. Али овај емо рант и овакво обраћање и ова поређења... Извини, али нека хвала. Знам да нећеш скапирати зашто овако реагујем, али није ни битно, узми здраво за готово да је реакција крајње рационална, јер за толики вот да ти објасним КОЛИКО си ти фејловао у овом посту, поред тога што се брецаш, немам ни ја живаца. А знајући тебе, то не би био један вот, него бесконачно. Али то на страну, поента је да је можда форма твог поста прихватљива, али јебе ми се за форму. А суштину такву не морам да трпим, тако ни најбољи ортак не прича са мном, ни кева ни ћале.

едит - ништа фаталистички, знам да се у рлу другачије постављаш и ту немам проблема са комуникацијом са тобом, али мислим да је боље на форуму да се искулирамо. Мислим, ја и даље седим у неверици и бесан сам у пичку материну, ал нећу да се свађам.

Ma ok.

Svako ko je ikada imao psa imao je i situacije gde ga napadaju drugi psi. Nije to kraj sveta, nije to tako opasno kao sto masa misli. To sto vecina ljudi ne ume sa zivotinjama je problem roditelja poput draska.

1) imao sam 2 psa...

2) "kazes zeni da odjebe, ako pas krene sutnes ga" LOL mozda ga ubijes ako sutnes u glavu.. al mislim da ga je jedva i metak sprecio da se koprca, sumnjam da ce ga SUTNES GA metod spreciti i malo, ipak je to zivotinja od 30+ kg...a i sta da krene prema zeni? vidis da je jadan izgubljen od ko zna cega... oseca se ugrozeno, mozda ce nekog prolazinka da ostavi invalidom za ceo zivot.

3) glupav narod ni po naredbi ne moze da se skloni sa ulice, a ne od "razjarenog kuce"

4) nesto si se gadno utripovao, ovo je surov svet...

5) evo ti link psa koji razdire svog gazdu :>

http://ilpvideo.com/...o.php?v=MzAxMTE

jadan cika :D u svom dvoristu pojeden, od strane rodjenog psa :>

ovaj je prestao SAMO zbog toga sto je GAZDA bio tu...

gazda od onog psa na youtube klipu sto je dobio metak je bio u komatoznom stanju..pas je prepusten SAM sebi

http://www.ebaumswor...o/watch/872795/

i evo par slicica :D

https://www.google.c...2EYv34QTa9YHACQ

ok mohican.... upravu si ipak, priznajem. necemo se prepirati

Da si ikada imao psa bio bi i u situaciji da te napada drugi pas.

To sto si ti imao pse vezane u selu ili dvoristu ili gde vec veze nema sa psom koga setas na ulici.

Inace samo napred, uzivajte. Valjda ce taj pandur sutra morati da odluci u delicu sekunde da li vi nosite ceger ili exploziv u mracnoj ulici.

Opet se raspravljamo oko pandura ... pa nisu oni jebeni serifi ... napredovalo je drustvo, zbog toga postoje procedure ... ovi panduri su napravili sranje poz.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Отприлике тако и ја размишљам. Мислим, ако неко оће да анализира неки догађај, мора да оде даље од тог женског момента ''јој куца'' и ''ацаб''. Мислим, ја сам најацабнији у космосу, па опет немам шта да им кењам. Осим можда око неких ствари околних типа цела поставка ситуације је лол и пандури очигледно нису били спремни за то куче, али ако се јебени бамби залети на тебе, упуцаш га јер има оне рогове што боле и не размишљаш дал је тужно што му је умрла кева у цртаћу. А да ли си ти ишао ушуму кад није требало и дал си ти крив, то је друга прича. И бамби би упуцо тебе ако га угрозиш, само да зна да пуца, а не би гледао дал је то лепо од њега.

Мохикане, Само ћу ти ово рећи јер си стварно претерао, свака ти част. Гледај да ме избегаваш кад будеш желео да ''дискутујеш'', не помињем ја тебе, не помињеш ти мене, сви задовољни. Штета јер си ми био готиван лик. Али овај емо рант и овакво обраћање и ова поређења... Извини, али нека хвала. Знам да нећеш скапирати зашто овако реагујем, али није ни битно, узми здраво за готово да је реакција крајње рационална, јер за толики вот да ти објасним КОЛИКО си ти фејловао у овом посту, поред тога што се брецаш, немам ни ја живаца. А знајући тебе, то не би био један вот, него бесконачно. Али то на страну, поента је да је можда форма твог поста прихватљива, али јебе ми се за форму. А суштину такву не морам да трпим, тако ни најбољи ортак не прича са мном, ни кева ни ћале.

едит - ништа фаталистички, знам да се у рлу другачије постављаш и ту немам проблема са комуникацијом са тобом, али мислим да је боље на форуму да се искулирамо. Мислим, ја и даље седим у неверици и бесан сам у пичку материну, ал нећу да се свађам.

I ne znam sta se ti koji k srdis? Sta si tacno hteo da kazes u prvom postu? Da je pandur instinktivna zivotinja? Ej alo on je na jednom od najodgovornijih poslova koji postoje, kakvi crni instinkti i izhitrene nepromisljene reakcije? I ne znam sta ima da budes besan, lepo sam ti rekao da napad psa nije kao sto izgleda u filmu sa vukodlacima i reakcija pandura je na nivou random lika koji se ukenjao, a pritom je pre toga napravio sranje. To panduru ne sme da se desava, sta je koji k glumio heroja i hteo da pridje psu? Sta je hteo da postigne priblizavajuci se psu sa pistoljem uperenim u njega?

Cak i da se zanemare sve greske koje je napravio do trenutka kada pas krene na njega, cak i tad ga pas nece ubiti, a da je ista pazio na pandurskoj obuci znao bi kako da se postavi pa da mu nista ne bude od napada psa koji je pritom sam izazvao.

A na sve to ide onaj deo o omci sa distancerom koja se pojavljuje u kadru 30 sekundi kasnije, a da ne pominjemo ono sto je ivan napisao iz komentara, da su prskali psa suzavcem ... pa brate mili jesu oni jebeni obuceni panduri ili gomila retardiranih klinaca?

Na stranu bilo kakav emo rant zbog zivotinja, ja ne zelim da ovakvi likovi nose oruzje u mom gradu iz ociglednih ne-emo, cak naprotiv krajnje promisljenih, razloga.

I dalje pokusavam da skapiram sta ti tacno smeta u onome sto sam napisao? Vredja te sto pretpostavljam da ne umes sa psima? Ni ne ocekujem da slikar zna da se postavi u napadu psa ali ocekujem da pandur sa pandurskom obukom treba to da zna jer ce mu realno trebati, a igrom prilika svako ko je imao i setao psa duze vreme se susretao sa takvim stvarima i pod uslovom da nije devojcica reagovao je bolje u tim situacijama od ovih pandura.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...