Jump to content

BusPlus


Recommended Posts

Јао, Џакић, он је паљевина жешћа:)

Мислим, не знам га, али знам како се понаша, како пише по форумима и те форе:) Нон стоп изазива људе на фајт, има неке тврде истриповане ставове итд:)

Оно, радио фајт са неким рватом и добио и онда га пљуно зато што је ''пичка'', а онда је поред неког другог клекно и био у фазону ти си до јаја, зато што ''је кул момак'' и те форе, изазиво неког нашег лика зато што је у фазону ''да се много курчи'', ма хаварија:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Da da, Dzakic ima svoj fazon "casnog borca" i svoje tripove, ali je ok decko. Ovako, van ringa sto bi se reklo. Makar je bio pre par godina kad smo trenirali, to jest, on se standardno spremao za meceve a ja se rekreirao. Nego sam jedno vreme u toj teretani menjao drugara koji je tamo radio, pa sam ga cesce vidjao i pricao sa njim i sta znam, ja mislim da imam radar za kretene i da ovaj nije kreten. U neko drugo vreme ili sa nekim drugim ljudima, on bi bio skroz kul lik, ovako je bio samo ok.

Link to comment
Share on other sites

Ал ми делује да тај свој трип превише примењује, ако ме капираш:) Мислим, шта тебе брига што је неко тамо јадан по твојим мерилима, нит су твоја мерила безгрешна, нит то треба да те тангира:)

Ал добро, мени исто делује да је океј у неким сферама, типа мислим да неће да те зајебе и те форе, али капирам да је пренападан са својим виђењем космоса и да превише укључује друге у то, без да се они питају:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Vrlo moguce da si u pravu za te negativne tripove, uslovno receno. Ima nas raznih, a meni je najbitnije kod takvih likova da nisu nasilni po pravilu, da ne moram da se zentam ako stojim pored njih ako me razumes. Sto se toga tice, decko mi je delovao najnormalnije, zacudjujuce nenasilno obzirom na milje iz kog dolazi. A to sto ide i preti i poziva na fajt okolo, mozda je nesto novo kod njega, jer ja ga nisam video buikvalno tri godine, a mozda je u fazonu kao navijaci, ako si tudja navijacka grupa, legitimna si meta fazon. Ako se siris i "zivis za fajt", onda spadas u njegovu grupu unutar koje moze biti i prozivke i izazivanja i na kraju konkretne pegle.

Mislim, ne znam, necu da tvrdim, ali tako mi sve to deluje po onome sto znam.

Link to comment
Share on other sites

Tренираш мма мораш бити поремећен :)

Уа!

Vrlo moguce da si u pravu za te negativne tripove, uslovno receno. Ima nas raznih, a meni je najbitnije kod takvih likova da nisu nasilni po pravilu, da ne moram da se zentam ako stojim pored njih ako me razumes. Sto se toga tice, decko mi je delovao najnormalnije, zacudjujuce nenasilno obzirom na milje iz kog dolazi. A to sto ide i preti i poziva na fajt okolo, mozda je nesto novo kod njega, jer ja ga nisam video buikvalno tri godine, a mozda je u fazonu kao navijaci, ako si tudja navijacka grupa, legitimna si meta fazon. Ako se siris i "zivis za fajt", onda spadas u njegovu grupu unutar koje moze biti i prozivke i izazivanja i na kraju konkretne pegle.

Mislim, ne znam, necu da tvrdim, ali tako mi sve to deluje po onome sto znam.

Па то да, кад си у тој ниши, онда си у том трипу. Али не повинују се сви таквој социјализацији, да је тако назовем. Имаш ти исто тако јако пуно ММА ликова који су оно клише уредног дјечарца који тренира борилачки спорт, петице у школи, десетке на факсу, превише поштује жене ( :tf:), организован живот, ако га нападне пијани батица, гледа да избегне а ако не може, прави полугу и зове полицију итд:)

Тако да то и није толико тај фајт миље, колико неки батица миље:)

Нпр. имаш тачно клубове за тренирање за које знаш који би одговарали батици из блока који оће да тренира и који би одговарали лику из круга двојке који иде на ММА поподне, а на клавир преподне (што по инструкторима, што по садругарима) и то нема толико везе са самим спортом.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ххаха :) Стварно мора нешто да ти фали ако ти је ок да се удараш са неким....ок је тренирати бокс у смислу ударам у џак трчим кондиција здрав сам али бавити се тиме професионално где ти је основни циљ да некога ипребијаш што више је нељудски :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Океј, видим да си тврд на ставу, само што ја тај став нема шансе да прихватим, из мора разлога, објективних. Да не причам да ти је цела терминологија тенденциозна, не могу да се бакћем с тим.

И да, онда и мени нешто фали, судија Дреде, пошто, да сам млађи и несјебанији, отишо би да тренирам и то фино.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ОН ТИ ЈЕ ЈЕДИНИ ДРУГ

:)

Елем, бусплус... Па ето, нпр. ово са Џакићем ми је превише батичарски на мом персоналном радару, али пошто је исеравања у уста бусплусу и грозним комуналцима и екипи, нека, само напред и дајте још оваквих акција и тролова, дабогда поцркали сви јебо им пас матер:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...