Jump to content

BusPlus


Recommended Posts

Да ли је народ стока или не, то је петнаеста дискусија и тотално ирелевантно и скретање фокуса на то је или малициозна замена теза или ноторна глупост и неспособност да се логички размишља. Онда можемо да причамо и да већина људи у Београду има браон косу, јер то има исте везе са бусплусом колико и културни ниво нашег народа или шта год.

Као што је замена теза да ли је икс динара пуно или мало за карту рецимо.

Дрзнути се говорити о сточарству народа на тему бусплуса и ГСПа, је исто као кад неко убије човека, а ти кажеш ''руку на срце, жртва је баш умела да изнервира својим вицевима, баш оно, није умео да их прича''.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

zapravo, ja zaista vidim da je momak pokušao da ostavi dokument i da dobije kaznu (doplatnu kartu) do kraja vožnje. Mene je pre 10 god uhvatila kontrola bez karte, napisala kaznu i mogao sam sa tom kaznom da završim vožnju.

Tako da ovaj momak nije stoka. jedina stoka je ovaj picopevac ostrigani sa bednom tetovažom. Ja jednostavno toliko pizdim ka gledam ovo da je to neopevano. Ne što žardinjerac izigrava hulija, već što ljudi ćute. I još kao NEMOJ DA SNIMAŠ. Majke vam ga nabijem, sve sam ološ zapošljen preko veze jer nije mogao nigde drugo.

Bre nekad ka te pandur bije bar te bije specijalac da te oleši ko vola, a sada pizduljica koja nema snage ni da prdne

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kakva overdistantnli relajted veza izmedju ubistva i vica i neplacanja karte i prekoracenja ovlascenja....jbg...

Drugo, fakat je da ovaj nije platio kartu, na koju je obavezan (nepravedno, monstruozno, kako god - dura lex, sed lex), isto kao sto je ovaj debil uzeo sebi pravo da nekog bije i izbacuje...nema mesta ni opravdanja ovoj privatno-drzavnoj sili koja se zove Komunalna policija.

Svaki dan nailazim na slicne i gore slucajeve...ali ja to vise gledam bas iz konteksta opste kulture...i koliko bi gluposti moglo da bude predupredjeno da je kojim slucajem situacija drugacija...da su ucesnici tih dogadjaja malo drugaciji...

A i malo mi je krivo sto se gg vozi besplatno nasim autobusom i ide na nas faks :)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Kakva overdistantnli relajted veza izmedju ubistva i vica i neplacanja karte i prekoracenja ovlascenja....jbg...

Drugo, fakat je da ovaj nije platio kartu, na koju je obavezan (nepravedno, monstruozno, kako god - dura lex, sed lex), isto kao sto je ovaj debil uzeo sebi pravo da nekog bije i izbacuje...nema mesta ni opravdanja ovoj privatno-drzavnoj sili koja se zove Komunalna policija.

Svaki dan nailazim na slicne i gore slucajeve...ali ja to vise gledam bas iz konteksta opste kulture...i koliko bi gluposti moglo da bude predupredjeno da je kojim slucajem situacija drugacija...da su ucesnici tih dogadjaja malo drugaciji...

A i malo mi je krivo sto se gg vozi besplatno nasim autobusom i ide na nas faks :)

to i ja kazem

da je vise ljudi kao LaG, de bi nam kraj bio

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Kakva overdistantnli relajted veza izmedju ubistva i vica i neplacanja karte i prekoracenja ovlascenja....jbg...

Drugo, fakat je da ovaj nije platio kartu, na koju je obavezan (nepravedno, monstruozno, kako god - dura lex, sed lex), isto kao sto je ovaj debil uzeo sebi pravo da nekog bije i izbacuje...nema mesta ni opravdanja ovoj privatno-drzavnoj sili koja se zove Komunalna policija.

Svaki dan nailazim na slicne i gore slucajeve...ali ja to vise gledam bas iz konteksta opste kulture...i koliko bi gluposti moglo da bude predupredjeno da je kojim slucajem situacija drugacija...da su ucesnici tih dogadjaja malo drugaciji...

A i malo mi je krivo sto se gg vozi besplatno nasim autobusom i ide na nas faks :)

Ali zar ne postoji opcija oplatne karte? Ja koliko sam video, bucko je bio speman da je plati

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zato sto zna da naravno da ne mogu da mu napisu kaznu kad nije drzavljanin Srbije.

Ne opravdavam komunalce, bas bi mi bilo drago da izgube posao, ali i lik je mogao jednostavno da izadje iz autobusa. Kako vidim po clancima, u vise navrata su ga citirali da nije hteo da izadje 'iz principa'. Kog bre principa? :D

Edited by Sinistral
Link to comment
Share on other sites

ko ih bre jebe sto nemaju sistem naplate za strane drzavljane... pozurili su sto pre da uvedu busplus, a nisu razmisljali ''sta ako'' .

zamisli sad, parkira poljak automobil u prvoj zoni u bg-u, dodju mu pandur i ovaj iz parking servisa i sad posto ne moze da se naplati kazna stranim drzavljanima, pandur uzme da ga mlati po glavi. (u slucaju da poljak nece/ ne moze da pomeri auto). ili, bacio sam pikavac u svajcarskoj van kante za smece i useru me od batina jer necu da se sagnem da ga pokupim.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Zato sto zna da naravno da ne mogu da mu napisu kaznu kad nije drzavljanin Srbije.

Ne opravdavam komunalce, bas bi mi bilo drago da izgube posao, ali i lik je mogao jednostavno da izadje iz autobusa. Kako vidim po clancima, u vise navrata su ga citirali da nije hteo da izadje 'iz principa'. Kog bre principa? :D

Pa to je propust drzave rupa u zakonu sta god...Je li to znaci da parking servis treba da ide redom i lupa kola koja ne placaju parking jer ne postoji nacin da im se naplati doplatna karta ?!:)

Duvaj ga mitch :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Kakva overdistantnli relajted veza izmedju ubistva i vica i neplacanja karte i prekoracenja ovlascenja....jbg...

Ниси сконтао паралелу, уопште не причам о клипу.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

"Član 23

Putnik koji je u vozilu zatečen bez vozne isprave ili sa neispravnom voznom ispravom dužan je da na zahtev kontrolora plati cenu doplatne karte, u visini utvrđenoj aktom iz člana 20. ovog pravilnika i potom može nastaviti započetu vožnju.

Putniku koji ne postupi po zahtevu kontrolora i ne plati cenu doplatne karte, kontrolor će uručiti opomenu, nakon čega je putnik dužan da se udalji iz vozila na prvom narednom stajalištu."

doplatna karta se dakle placa na licu mesta... ukoliko se pise opomena mora da napusti vozilo na sledecoj stanici... znaci nista od dalje voznje :tf:

drugi put cu da rovarim sta sme komunalna policija, a kada mora da se zove regularna...

Link to comment
Share on other sites

ja zapravo nikada ne ispravljam nekoga, kad fejluje gramatiku, na forumu

chegstera sam ispravio zato sto je Barbi rekao da nauci pravopis, a u sledecoj recenici je sam fejlovao

mislim da je to svako izvalio, sem tebe

ali dobro

ti

si

DRUGACIJI!1

TO JE ONDA NIKADA!!!!!!! :)))))))))))))))))))) meni se sve vishe chini da si ti zapravo drugachiji!!! mozhda ne bash drugachiji nego najbolji!!! mora da jebesh sve ribe tim svojim kurcem kojim jebesh sada mene

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ja zapravo nikada ne ispravljam nekoga, kad fejluje gramatiku, na forumu

chegstera sam ispravio zato sto je Barbi rekao da nauci pravopis, a u sledecoj recenici je sam fejlovao

ali nije fejlovao?

može i "Nažalost" i "Na žalost" koliko ja znam, čak štaviše ovo prvo je bilo nepravilo do fazon 2005. godine ili tako nešto... pa su onda nekom tamo "revizijom" rekli "e, može i jedno i drugo".

Link to comment
Share on other sites

ali nije fejlovao?

može i "Nažalost" i "Na žalost" koliko ja znam, čak štaviše ovo prvo je bilo nepravilo do fazon 2005. godine ili tako nešto... pa su onda nekom tamo "revizijom" rekli "e, može i jedno i drugo".

99% sam siguran da si u pravu... samo mi se cini da ne sme da se kaze cak stavise :tf:

.i. .i. .i.

eh da su mi svaki put dali jednu besplatnu voznju kada me je neki kurac pretekao... gde bi mi kraj bio?!?

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

ali nije fejlovao?

može i "Nažalost" i "Na žalost" koliko ja znam, čak štaviše ovo prvo je bilo nepravilo do fazon 2005. godine ili tako nešto... pa su onda nekom tamo "revizijom" rekli "e, može i jedno i drugo".

novi propisuje "nažalost", osim u slučajima poput "na žalost svih nas"

tako kaže Klajn!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...