Jump to content

BusPlus


Recommended Posts

Ja sam juce bio u Beogradu, potrosio sam za voznju bus-om 300 dinara. Sramota bi me bilo da se brukam za 60 din sto idem u jednom pravcu. Pa ne radi taj bus na vodu. Mislim kolko god vi sad lupali minuse, i bacali hejt na mene necu da se slozim sa vama, platio sam sto me je sa jednog mesta prevezo na drugi za sta bi mi trebalo 2 sata pesacenja. I mislim da tu nisam pogresio.

sve je to super kada posetis beograd jednom mesecno i placas tu kartu jednom mesecno...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Barba opasni decace prvo pravopis pa onda forum.

I nema potrebe da vredjas Beograd, pitanje da li si ikada i bio ovde na zalost...

O cemu ti pricas, daj bre ako pogresim koje slovo ili ne stavim zarez odmah kritike, pogledaj kojota kako pise, ah da to je kojot :D

Da li si ti lud, ju ju kakav lik ziveo sam u BG-u i naravno da sam bio dolazim ponekada, ali cemu sve to ? :)

deset posto je pravih Beogradjana u Beogradu i valjda imam pravo na kritiku, slazes se ?

nisu to novosadjani, to su glupi madjari

Da madjari su piglu, a ne znam ko ide svaka dva vikenda da kupuje kod njih :)

Daj ljudi koji kurac :D

Link to comment
Share on other sites

Волео бих да дегенерик добије инстант 5 година затвора, значи без икаквих процеса, права жаљења, одмах и да никад више не може да се запосли у државној служби.

Проблем је лична сујета, триповање да ће скупити поене код надређених због овог иживљавања, третирање човека као објекта.

da ga smeste u celiju sa urosem... pravda za komunalca...

Zar nije pravilo da ti napisu kaznu i odstrane iz vozila? Znam da je to praksa u zemljama gde prevoz savrseno funkcionise.

Ne opravdavam govno iskompleksirano, skakao bi mu po lobanji sto misli da ima pravo da se izivljava nad covekom.

Najbolje resenje je legitimisati (komunalna to moze?) i pozvati pravu policiju da saceka na nekoj od narednih stanica.

Recite mi sad, sta taksista treba da radi ako putnik nece da mu plati voznju?

pricali smo o mrtvom slovu na papiru na nekom drugom topicu... ;D u frci sam sa vremenom sada, pogledacu kasnije... ali mislim da mozes lagano da udjes u prodavnicu (ili na pumpu) da uzmes stvari u vrednosti do 15k dinara (sipas gorivo u vrednosti do 15k dinara)... ukoliko nema pandura, tebe niko ne sme da zaustavlja... a ispod 15k ne mogu krivicno da te gone... u prodavnici moze da ti zahteva da vratis stvari, ali ne sme da ti ugrozava slobodu kretanja samo zato sto si "zaboravio" da platis racun... ako je ovo tacno, taksista potencijalno moze da vozi za dzabe coveka po sili zakona... :D

Nikako nisam na strani pandura ali u pruzanje otpora se racuna i ako ne postupis kako ti je naredjeno tako da je pitanje hoce li panud uopste i da najebe...

i meni je to nejasno... moracu i to da potrazim... mislim, moze pandur i da ti trazi da pojedes govno, pa da te umlati... :D pitanje je da li komunalac ima pravo da zahteva od tebe da napustis vozilo... ako ima ja se izvinjavam coveku sto je radio svoj posao...

savili bih ih odmah

fatso te napao za skolu... pazi malo, opasan je fat... :D

ko ste vi ljudi

"you ppl"?!?

Link to comment
Share on other sites

sve je to super kada posetis beograd jednom mesecno i placas tu kartu jednom mesecno...

Realno i da posecujem Beograd svakog dana placao bih. Ne bi se brukao za 60 din u jednom pravcu, dva ukoliko se vraca nazad.

90% ljudi koji zive u Beogradu (Ne mislim na Beogradjane), mogu da se kladim da su i busevi perverzni da su svemirski brodovi i da ima i klimu i sve sto bi trebalo da ima, ne bi placali tu kartu, jer smo takav narod.

Kao sto si ti napisao "sve je to super kada posetis Beograd jednom mesecno i placas kartu jednom mesecno..." Da li to znaci da se ti svercujes i ne placas kartu jer ti se moze ? Ili cemo da pricamo o zivotnom standardu i kako nema para, plate etc, i da je to razlog sto nece neko da plati kartu? Nemoj da se vozis ako nemas. Kraj. Ili se vozi i snosi posledice po zakonu prosto.

I sta sad treba da kazemo za ovog Crnogorca koji pljuje po nama ovde sto je dosao jednom u Beograd i nece da plati tu kartu od 60 dinara?

Ne znam samo kako je iz CG dosao u BG i kao nema pare da plati doplatu ili kartu ili jos gore mozda nece ni da plati.

Prvo lik zna da je strani drzavljanin i da mu nista ne mogu (ili vrlo tesko)i zbog toga se svesno svercuje. Namerno ne placa kartu u TUDJOJ zemlji i time pljuje na sve nas ovde (pa i na budale koje ga brane). Davao je licnu kartu ali nije hteo da plati. Ma nemoj...i jos nece iz INATA da izadje iz autobusa EJ!

Trebali su da ga deportuju za CG jer bi smatrao posto nije imao 60 din da plati kartu da nema uslova da zivi i nasoj zemlji. Ne verujem da bi mogao u Americi da sa licnom kartom udjes bez para i da kazes boravicu nedelju dana...

Hajd sad da idemo ovom logikom isto:

Ovaj Crnogorac je po meni i maltretirao sve putnike u busu. Neko ide na posao neko se vraca kuci, i oni jadni moraju da cekaju debila da istera svoj INAT...

Ako je Crnogorac super i ako je imao sva ta prava da uradi. Ja cu sutra da legnem na sred ulice i da blokiram saobracaj. Sad mene komunalna milicija ne sme da skloni, mora da me zamoli ako hocu da se eventualno sklonim? Znaci niko ne sme da me bije da upotrebi silu, nego mora da se ceka odobrenje iz suda u Strazburu da mogu da me odvuku sa ulice.

Komunalna Policija je duzna da obezbede normalno funkcionisanje kojecega, a izmedju ostalog i javnog prevoza.

E sad, ako se nekom taj zakon ne svidja, to je sasvim druga tema...

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Realno i da posecujem Beograd svakog dana placao bih. Ne bi se brukao za 60 din u jednom pravcu, dva ukoliko se vraca nazad.

90% ljudi koji zive u Beogradu (Ne mislim na Beogradjane), mogu da se kladim da su i busevi perverzni da su svemirski brodovi i da ima i klimu i sve sto bi trebalo da ima, ne bi placali tu kartu, jer smo takav narod.

ne bi tako razmisljao da zivis u beogradu, mogu da se opkladim.

placali bi ljudi karte, ali ne ako ih neko tera pesnicama ili mrkim pogledima to da uradi.

mnogo propusta ima busplus, vise puta je receno, ne bi da se ponavljam, samo da kazem dnevna karta i poz.

Kao sto si ti napisao "sve je to super kada posetis Beograd jednom mesecno i placas kartu jednom mesecno..." Da li to znaci da se ti svercujes i ne placas kartu jer ti se moze ? Ili cemo da pricamo o zivotnom standardu i kako nema para, plate etc, i da je to razlog sto nece neko da plati kartu? Nemoj da se vozis ako nemas. Kraj. Ili se vozi i snosi posledice po zakonu prosto.

da, svercujem se zato sto mi se moze, jos uvek. verujem da i ja kada se opecem uzecu da otkucavam tu karticu, posto je i sada imam uvek u dzepu, ali je nikada ne overim, kao i verujem 40% ljudi koji koriste prevoz, nebitno da li je u pitanju mesecna ili na kredit kartica

kako god da okrenes, deru te, da li to bila karta od 60din u jednom pravcu ili benzin koji je 163din litar.

I sta sad treba da kazemo za ovog Crnogorca koji pljuje po nama ovde sto je dosao jednom u Beograd i nece da plati tu kartu od 60 dinara?

Ne znam samo kako je iz CG dosao u BG i kao nema pare da plati doplatu ili kartu ili jos gore mozda nece ni da plati.

Prvo lik zna da je strani drzavljanin i da mu nista ne mogu (ili vrlo tesko)i zbog toga se svesno svercuje. Namerno ne placa kartu u TUDJOJ zemlji i time pljuje na sve nas ovde (pa i na budale koje ga brane). Davao je licnu kartu ali nije hteo da plati. Ma nemoj...i jos nece iz INATA da izadje iz autobusa EJ!

Trebali su da ga deportuju za CG jer bi smatrao posto nije imao 60 din da plati kartu da nema uslova da zivi i nasoj zemlji. Ne verujem da bi mogao u Americi da sa licnom kartom udjes bez para i da kazes boravicu nedelju dana...

covek je prso zato sto su ovi majmuni u startu krenuli sa ciljem da ga isteraju napolje.

da su bili neki ljubazni komunalni policajci, verujem da bi i on promenio misljenje i dobrovoljno bi napustio vozilo.

tako tako, samo ti poredi ameriku i srbiju, bas ti je kul poredjenje..

Link to comment
Share on other sites

brate alfi care pa ti imash dva kurca - jedan zajebavachki jedan gramatikoispravljachki. ssada si josh veca opasnost po mo ju nepismenu dushu, i josh jedan razlog vishe da se klonim ovog foruma

ja zapravo nikada ne ispravljam nekoga, kad fejluje gramatiku, na forumu

chegstera sam ispravio zato sto je Barbi rekao da nauci pravopis, a u sledecoj recenici je sam fejlovao

mislim da je to svako izvalio, sem tebe

ali dobro

ti

si

DRUGACIJI!1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da serete sa tim jadnim "argumentima" da je sve u redu i da su najbolji busevi ljudi ne bi opet placali prevoz...koliko se ljudi svercovalo 80tih ? 70 tih ?!

Zapravo svi kojima nisu kupovane mesecne karte preko firmi :D

Doduse, svi su imali karte preko firmi, a i bilo je srazmerno vise zaposlenih...ali tad je sapun bio jeftiniji i bilo je srazmerno manje pridoslica naviklih na kupanje toplom vodom i sapunom samo nedeljom, za 29.novembar i prilikom odlaska kod urologa...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Мени је страшно да неко и даље може да чињеницу да бусплус (и остали другари) кењају по људима и иживљавају се обрне у ''народ је стока''. Срамота.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...