Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Vidi ga lesko sto ga lomi :D

- Ne spustaj levu ruku tako nisko, kontam da to radis sa obe

- Ne mlataraj tako stapom visoko kad hoces da ubodes, ubod sluzi samo za markaciju za pocetak sledeceg zaokreta

- Teziste ti je previse pozadi, vidi se cak i na slici

- Nagni se napred kukovima i vise se prelomi u kolenima

- Navijaj za Partizan

Link to comment
Share on other sites

Nema ti to nikakve veze sa temperaturom vazduha, suncem i sl, razlog je mnogo prizemniji. Naime u toku je prolećna setva pa seljaci umesto da troše gorivo da bi preorali njive od prošlogodišnjeg roda im je lakše da ih zapale i tako to reše, jeftinije je. Nažalost, tuga Srbije... Pogotovu što njih 10-15 godišnje izgine tako što vetar promeni pravac i plamen krene na njih.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Stavio kompanijsko ime na paypal nalog i sad ne mogu da povucem novac na bankovni racun jer ime ne odgovara imenu na bankovnom racunu :fp:

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Nema ti to nikakve veze sa temperaturom vazduha, suncem i sl, razlog je mnogo prizemniji. Naime u toku je prolećna setva pa seljaci umesto da troše gorivo da bi preorali njive od prošlogodišnjeg roda im je lakše da ih zapale i tako to reše, jeftinije je. Nažalost, tuga Srbije... Pogotovu što njih 10-15 godišnje izgine tako što vetar promeni pravac i plamen krene na njih.

Ovo mi je skroz jasno, znam da to rade, ali ovo je požar između dva placa neka, rastinje, nema ničega, zato mi je sumnjivo ... inače za ovo tradicionalno paljenje seljaka (mislim, oni pale, ne pale se seljaci :)) znam ... a izgleda da je neko tog tipa zapalio pre jedno nedelju dana, četiri vatrogasna kamiona su gasila požar na obrenovačkom :(

Link to comment
Share on other sites

Vidi ga lesko sto ga lomi :D

- Ne spustaj levu ruku tako nisko, kontam da to radis sa obe

- Ne mlataraj tako stapom visoko kad hoces da ubodes, ubod sluzi samo za markaciju za pocetak sledeceg zaokreta

- Teziste ti je previse pozadi, vidi se cak i na slici

- Nagni se napred kukovima i vise se prelomi u kolenima

- Navijaj za Partizan

jel si ti kao neki instruktor? :D

Hvala na savetima. ;]

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

koja to zgrada tacno u pitanju

Odmah pored Igumanove Palate, evo zimus dok je pod skelama bila. Zgrada je inače bila u toliko raspadnutom stanju da su se na njoj mogle videti rupe od udara gelera iz ww2.

dscn26221280x719copy.jpg

photo Mogambo

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja, otezano disem i osecam se ko govno. Nisu izgleda ocistili prosle godine temeljno, zato poranilo. Na drugu notu, od kada je to krenulo da se deci kupuju one putnicke torbe ili kolica za ranceve ili rancevi koje vuces? U moje vreme, sve knjige i sveske za iste, pribor za likovno, patike i ostalo pa u skolu, ko vojnik. Gledam ovu decu, zenska krupna i stamena a muski mrsavi i nejaki. WTF?!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Neki dan dolazim sa ortakom i ortakinjom u klub.Tu preko tog ortaka upoznajemo neku ekipu od 3 lika i 2 ribe.

Pruzim ruku da se upoznam..oni nesto preko kurca..zapocnem konverzaciju da vidimo ko smo,sta smo..da podelimo interesovanja da se upoznamo znate ono...

Ljudi rezervisani jebanje mame.Sve nesto kao da ne zele kontakt...

Valjda kad se upoznas s nekim pruzis ruku,stegnes,pogledas sagovornika u oci izgovoris svoje ime...podelite iskustva...

Otisao sam to vece ranije kuci.

Povredilo me to do jaja...

Ne znam sto bi neko bio rezervisan.Zajedno smo jaci sta god radili...

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

Valjda kad se upoznas s nekim pruzis ruku,stegnes,pogledas sagovornika u oci izgovoris svoje ime...podelite iskustva...

step 1: izgovori svoje ime

step 2: podeli iskustvo

upoznali ste se

[8D]

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

@capke

hvala sto si se iscimao da nadjes tu drugu sliku

@topik

samo da vam kazem da sam zakljucio da je zivot u stvari jedna gomila govana koje padaju sa neba 23 sata dnevno i da ste svi vi koji izigravate irl ljude u stvari u jednoj velikoj zabuni. radi se o tome da je 90% rla tesko govno i onda kad se jednom u 9 dana dogodi nesto do jaja onda vam bude do jaja jer je to klasicna lekcija iz filozofije za srednju skolu , da primatu kada sto bude dosadnije pa padne zvezda sa neba njemu bude do jaja jer se nesto desilo ili kao kada je neko gladan pa uzme pastetu da doruckuje jer nema sta drugo pa mu onda i ta pasteta bude ukusna

Link to comment
Share on other sites

samo da vam kazem da sam zakljucio da je zivot u stvari jedna gomila govana koje padaju sa neba 23 sata dnevno i da ste svi vi koji izigravate irl ljude u stvari u jednoj velikoj zabuni. radi se o tome da je 90% rla tesko govno i onda kad se jednom u 9 dana dogodi nesto do jaja onda vam bude do jaja jer je to klasicna lekcija iz filozofije za srednju skolu , da primatu kada sto bude dosadnije pa padne zvezda sa neba njemu bude do jaja jer se nesto desilo ili kao kada je neko gladan pa uzme pastetu da doruckuje jer nema sta drugo pa mu onda i ta pasteta bude ukusna

Mene interesuje zašto ti to sve primaš tako tragično? Ok, dosta toga je sranje, al koga boli kurac? Zamisli da živiš u tri pičke materine na nekom kršu u Hercegovini i da ceo dan gledaš u ovce i nebo, jel bi ti bilo do jaja zato što oko tebe nema apsolutno ništa? Gde ima puno toga, mora puno toga da bude i sranje, al to bar znači da ima nešto što valja.

Link to comment
Share on other sites

Realnost je jako bolna i treba imati stomak za nju.Prosle godine sam 6 meseci bio u takvoj depri samo zato sto sam video parce zivota onakvog kakav jeste.

Odrastas,ucis,sazrevas.Hodaj u korak sa tim kili.

A rur je sjajna stvar jer ima mnogo ljudi razlicitih profila i uzrasta od kojih mnogo sto sta moze da se nauci i olaksa.

Nemoj tako agresivno...nije sve bas tako crno.

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mene interesuje zašto ti to sve primaš tako tragično? Ok, dosta toga je sranje, al koga boli kurac?

ja to primanje stvari vidim kao jednu liniju

i onda covek bude jedna tacka na toj liniji

i kada se nesto dogodi ta tacka skoci gore ili dole u zavisnosti od toga da li reaguje pozitivno ili negativno na stvari

a isto tako vidim da je potrebno da ta tacka skace i gore i dole jer bi u suprotom stajala u mestu a to stajanje u mestu je taj bol u kurcu, sto isto ne mora da znaci da je lose, samo ako stoji u mestu i u jednom i u drugom slucaju onda se tacka istopi sa tom linijom i nema vise svoj oblik

Link to comment
Share on other sites

da li ikad iko koristi laptop lezeci na podu, travi, ili na krevetu, kao sto ih koriste svi ljudi sa reklame?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ja to primanje stvari vidim kao jednu liniju

i onda covek bude jedna tacka na toj liniji

i kada se nesto dogodi ta tacka skoci gore ili dole u zavisnosti od toga da li reaguje pozitivno ili negativno na stvari

a isto tako vidim da je potrebno da ta tacka skace i gore i dole jer bi u suprotom stajala u mestu a to stajanje u mestu je taj bol u kurcu, sto isto ne mora da znaci da je lose, samo ako stoji u mestu i u jednom i u drugom slucaju onda se tacka istopi sa tom linijom i nema vise svoj oblik

Покушај да гледаш на то овако - боли те зуб рецимо, ал да си мртав, не би ни мого да те боли зуб:) Или још боље, боли те нога, ал онај ампутирани лик би све дао да га боли нога:) Све је фазон како се поставиш, што не значи да не треба да, не знам, зарађујеш паре или да се трудиш да ти буде боље него сада.

Исто и онај фазон, све ће то проћи, и добро и лоше. Поента је да живиш и то сада и то је то. А сада може да буде срање, може да буде до јаја, али то је небитно. Сети се, не знам, рибе од које ти није било добро пре пет година и како ти је сада та прича пффффт фазон. Тако ће бити и то што ти је сада. Али исто тако, не можеш да живиш ни у будућности ни у прошлости него само у садашњости, тако да од ''рефлексије потенцијала'' нема ништа. И онда јебига, ако је то сада срање, опет га ембрејсујеш јер је то једино што постоји.

зен моде офф

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Кили, не знам те ирл, ал делујеш као доста огорчен лик. Буквално сам себе сјебаваш, ако си стварно такав.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

nerealno mi je da je ambrozija već krenula. jel ima još neko problema ?

moja keva je našla ambroziju koja samo što nije krenula da cveta kad se otopio sneg, pa ti vidi. jebeno je otporan taj korov.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...