Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Šta mislite, koliko mi je pametna, odnosno glupa ideja da odnesem kućište do obližnjeg automehaničara da kompresorom dobro produvam unutrašnjost? Sasvim sam siguran da će više nego efikasno da istera svu nataloženu prašinu, ali nisam baš siguran da li taj vazduh pod toliko jakim pritiskom neće možda da ošteti nešto?

I još jedno pitanje, jel znate da li negde po Beogradu ima onaj tradicionalni japanski restoran gde sedneš za sto, a majstor ti sprema klopu tu na licu mesta?

@kuciste

Ja tako cistim kuciste godinama, nikad nisam imao problem nikakav :)

megadeth

Link to comment
Share on other sites

aj ako neko hoce na shejpshifterse veceras nek se javi na pm,posto ja necu ici

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Šta mislite, koliko mi je pametna, odnosno glupa ideja da odnesem kućište do obližnjeg automehaničara da kompresorom dobro produvam unutrašnjost? Sasvim sam siguran da će više nego efikasno da istera svu nataloženu prašinu, ali nisam baš siguran da li taj vazduh pod toliko jakim pritiskom neće možda da ošteti nešto?

noCountryForOldMen-1024.jpg

edit:wrong pic, hvala milivoje :]

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Drugovi, braćo, pijanci, kumovi i ortaći dajte neki program (dobar) za posmatranje dva GMail naloga. Ili predlažete da sve integrišem u Outlook ili nešto slično?

Ја користим ову екстензију, ставио освежење на 30 секунди, за 2 налога и боза.

https://addons.opera.com/en/addons/extensions/details/google-mail-notifier/3.0.1/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lol uvod identičan ko kod Kikijevog refrena od ''zaboravljenih'', ali baš očigledno identičan sa minimalnim odstupanjima

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jooooj udaje mi se jedna rodjaka iz Makedonije, konačno posle par godina idem u motherland da rokam uz makedonsko vino i navatam neko devojče \o/ \o/ \o/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

navataj i oplodi neku albanku uz klimaksni urlik KOSOVO JE SRBIJAAAAAA

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Одслушао Јоксимовића - безвезе је песма.

Није нека да те буде срамота док слушаш, али није добра.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

navataj i oplodi neku albanku uz klimaksni urlik KOSOVO JE SRBIJAAAAAA

video bih te da li bi tako pricao da je tvoja sestra ta Albanka

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

KOME TI BRE DA MU SESTRA ALBANKA

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...