Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

dvougao mohi vs anyone pa to treba patentirati :)

inace :"обећавај много, испуни мање од тога” (енг. overpromise-underdeliver)"

mislim, koga boli kurac kako se kaže na engeskom (eng. who has pain in penis how is saying in english)

taman se malo primiri, da drugi retosi isplivaju, ali onda se vrati u velikom stilu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

on je u domaćoj i iskrivljenoj menadžerskoj paradigmi, u kojoj se našla ogromna većina domaćih "menadžera", koji su u stvari samouki i samozvani menadžeri. menadžer raspolaže resursima (ljudi, novac, roba, vreme, imovina, oprema). on osmišljava i upravlja procesima, on je zapravo ono što mi nazivamo direktorom. bar u nauci koja se smatra ekonomijom. onda imamo devalvaciju menadžera, pa je i đubretar u Meku menadžer đubreta...

 

ukratko, pokušavajući sebi da daju na važnosti naglašavaju da znaju sikret lengvidž ekonomije, kao, Guzo, kad bismo ti i ja, samozvani lekari, ti kardiolog, a ja neuropsihijatar, počeli da objavljujemo članke sa sve latinskim nazivima za krvne sudove. e to ti je to moj burazeru.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koja ekspanzija Megatrend logike, nije bitno što si neobrazovano pokvareno govno, bitno je da si lepo očešljan, obučen i da ne psuješ.

Tj da izgledas pametno :-)

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Degeni pričaju o internetu i tehnologijama.... ovaj mentol se opušteno predstavlja kao Ničim...... ma povratio sam... ne mogu da gledam ovo, nek neko hrabriji prepriča.

http://www.prva.rs/web-tv/emisija/zene/11600/zene--tema-drustvene-mreze/33598.html

pljk!

Link to comment
Share on other sites

jao, pa rekao sam da neću i evo, odgledao sam dveas plus minuta... pa dajte mi da napravimo ovako neko sranje i kenjamo o to tome šta je Vića tvitovao, oko čega zverko i drale lome koplja (no homo ofc) ove nedelje. 

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...