Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

On 3 August 2016 at 4:44 PM, Lucky said:

to je zato što ga ovde ljudi hejtuju pa mu je smor, a na FB je podrška!

Tu sam tu sam, nije mi smor nego stiskaju jebeni zapadnjaci mora da se radi pa ne stizem bas cesto da overavam rur!

Prevescu, kako necu!

Mala zanimljivost sa aerodroma u abu dabiju, cekiram kartu i radnica (sitna blago tamna blago kosooka, mix arapkinje, kosooke i jos nesto) mi kaze : "o bas lepo, srecan put"

Svi znaju srpski, gde god da odem, neko zna bar par recenica. Najaci smo!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, f4ts0 said:

Tu sam tu sam, nije mi smor nego stiskaju jebeni zapadnjaci mora da se radi pa ne stizem bas cesto da overavam rur!

Prevescu, kako necu!

Mala zanimljivost sa aerodroma u abu dabiju, cekiram kartu i radnica (sitna blago tamna blago kosooka, mix arapkinje, kosooke i jos nesto) mi kaze : "o bas lepo, srecan put"

Svi znaju srpski, gde god da odem, neko zna bar par recenica. Najaci smo!

Davno je bilo ali ja mislim da sam ciljao na Kojota :))

A taj trip sa "svi znaju srpski" sam imao u "kombou" pre x godina u Kelnu, prvo sa Lukom na kasi prilazi druga radnica koja je čula da pričamo srpski i kao "pozdravite mi beograd" i daje ovoj drugoj radnici neku svoju karticu za popuste i mi tu dobijemo popust. Posle toga kupujem nešto u Saturnu i kao idem po tax free račun, sve na engleskom, dajem pasoš i ova kao "ah pa što ne reče da si naš" :)) A za sve to vreme smo bili u hotelu koji smo rezervisali ne sećam se tačno kako, ali tek kad smo došli tamo saznali smo da ga drže neki naši.

1 hour ago, Vlada_ said:

 

13718506_473114572895901_237203024457243

mila majko

edit: [roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao] 

 

A što se ovog cara tiče, kontaktirao ga je drugar pre nekog vremena, iz meni nepoznatih razloga, ali ga kao prati redovno (lol) i "skuplja savete" i kao sve mu je ovaj objasnio do detalja šta ga je zanimalo, pomogao, dža bu. Ne znam da li i u kom trenutku dolazi deo sa "a ako hoćeš dalju pomoć to je xxx eur" ali eto, na osnovu ovoga što je njega zanimalo, sve mu je "objasnio". Naravno to su bile bazične stvari koje je ovaj pitao i na koje je dobio odgovor, ali opet.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Petar Vasić je to toliko podigo na viši nivo da je postao parodija samog sebe.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...