Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

"Grass lampa je industrijski proizvod, multifunkcionalni objekat koji oplemenjuje prostor unutar koga živi element raste i razvija se, a osim estetske, u sebi sadrži notu zdravlja. Ovi momci se danas upuštaju u veliku borbu na Kickstarteru u cilju da prikupe 50 hiljada dolara."


Ovi momci žele da nastave da spavaju do podne i polako, bez stresa uđu u svaki novi dan, uz vrhunsku kafu, retina-powered news feed i povremeni "casual brainstorming" koji otkriva nove horizonte njihovih tekućih računa....

Edited by nigger
  • Upvote (+1) 2

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

mnogo mi je bila poznata ova lampa i onda sam se setio da keva 10 dana pred božić zaliva zrno da bi isklijalo i sve to jer "lepo izgleda sa svećom" :D

http://www.medias.rs/psenica-obavezan-ukras-bozicne-trpeze

što znači da najveća "prednost" ove lampe, a to je ta mogućnost da svojom svetlošću i vrhunskim dizajnom hrani biljke, zapravo ne postoji jer ovo sranje raste u random plehu u ćošku kuhinje dok god ima dovoljno vode i dobru temperaturu.

i sećam se ovog blavora todorovića sa fona, nema potrebe da objašnjavam lika :DDDD

Edited by Doca

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nabasah pre neki dan na ovo nego zaboravih da postujem, radi se o gospodinu koji je zapravo i zapoceo ceo topic pa se posle skrenulo na Istoka 

http://www.doposla.com/

Tako da ako neko nema posao, eto mu :) Inace u video klipu se pojavljuje i neka riba iz onog Be Shapera koji je onomad pominjan kao spasonosno resenje po pitanju Tonus leba. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ova prodaja magle mi danas iskočila na facebooku, ne znam dal se provlačio lik ovde, pošto ne pratim baš redovono topic. Cena "kursa" 80 jura, EleGiggle

 

magla.PNG

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...