Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

to nije HQ, to je letnji Stefan Braun poznatiji kao Lounge Biber ili tako nešto....

lokacija im je "vrh"...umesto da se iskombinuju za nesto pri reci, oni napravishe onu skalameriju daleko od svega

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Како бре не знате шта је лајмет, па увек си имо горе вести на русинском и те форе, а доле лајмет

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Како бре не знате шта је лајмет, па увек си имо горе вести на русинском и те форе, а доле лајмет

nije na rusinskom, nego na šiptarskom.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Па нема ту шта много да се разуме, као што си имао вести на русинском у војводини, тако си доле на косову имао на шиптарском, него је он сконтао да је горе и доле у новинама, на екрану, шта ли, а не географски. А разлог из ког нисам елаборирао је тај што мислим да свако старији од фазон дваес зна за лајмет, ко што зна за опстанак и те форе. А доказ да ме је офрље исправио је тај што сам у првом посту написао ''фројдићи'' и што се објаснило више пута шта је лајмет.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

једино што разумем из датог, је да брату Дуљи испада много тешко да превали придев "шиптарско" преко тастатуре.

 

ЗАТО ШТО ЈЕ ДУЉО БРАТ КОНСТЕРНИРАНИ НАЦИОНАЛИСТА!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

:)



Па нема ту шта много да се разуме, као што си имао вести на русинском у војводини, тако си доле на косову имао на шиптарском, него је он сконтао да је горе и доле у новинама, на екрану, шта ли, а не географски. А разлог из ког нисам елаборирао је тај што мислим да свако старији од фазон дваес зна за лајмет, ко што зна за опстанак и те форе. А доказ да ме је офрље исправио је тај што сам у првом посту написао ''фројдићи'' и што се објаснило више пута шта је лајмет.

нисам скапирао "горе" и "доле" географски, него на екрану. бамби за Дуља читача мисли, врлог елаборатора, побратима и друга вечног!!!!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

е и да, да не буде да офтопикујемо:

 

кад правимо онај прилог о "Афери Исток"?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

једино што разумем из датог, је да брату Дуљи испада много тешко да превали придев "шиптарско" преко тастатуре.

 

ЗАТО ШТО ЈЕ ДУЉО БРАТ КОНСТЕРНИРАНИ НАЦИОНАЛИСТА!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

:)

 

ахах:)

 

Вероватно да, на неком нивоу, али на мени свесним нивоима је пре то што сам упао у хипстерски фазон ''ко се сећа лајмета'' - исто тако не бих рекао ''опстанак, ОНА ЕМИСИЈА О ЖИВОТИЊАМА'' него само ''опстанак'':)

 

Признајем да сам плакао у углу собе пар секунди кад сам видео ''шта је лајмет'', а не ''лооол лајмет рофл'' и да ме је тај емотивни шок разочарао!

е и да, да не буде да офтопикујемо:

 

кад правимо онај прилог о "Афери Исток"?

Шта је афера исток?

  • Downvote (-1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Афера Исток је оно чиме се бавимо овде већ 215 страна.

 

требало је да напишем "Случај Исток", али то не звучи инсајдеровски.

 

можда "Инцидент Исток"...

 

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ма ко ће то да пише... Можда Истоку да дамо да пише, ако му дамо довољно кинте, написаће онако како ми оћемо!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ма ко ће то да пише... Можда Истоку да дамо да пише, ако му дамо довољно кинте, написаће онако како ми оћемо!

е дааааааааааааааааа...

 

да дамо Истоку задатак да се самоукопа. и питамо пошто.

 

:)

nije lajmet nego lament!

бежи троло матора, петак је остави нас на миру иш иш пуј пуј у воду.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Лудила или не, он се понудио, било је интересената и сад је у фазону ''јој, сад више нисам у лудилу, дај да се искрадем из просторије''.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Молим лепо, није то било у афекту, то је био закључак његових студената. Питам се оће ли их оборити сад.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...