Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

slepcima vise treba da dostave iz beograda do mene nego sto treba da se dostavi iz londona u beograd.

to je tako svuda jer je ta lokalna distribucija deset puta komplikovanija od međunarodne

Link to comment
Share on other sites

U jebote, umrla Vitni Hjuston

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Пековић 21 поен, 13 скокова, 2 асистенције, 1 украдена лопта. И то све иако је Кевин Лав играо 43 минута.

Мајсторчина.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Što je umrEla? Čitao sam neki članak skoro da se kao rešila droge itd, ali i da je u frci sa kešom jer je sve dala na novi album koji treba uskoro da se pojavi.

znači - opet će profitirati diskografske kuće.

btw, Sneže padaj, padaj! (odlučio sam da krenem na obrnutu psihologiju)

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod snega, nije mi nesto jasno.

Mi u bgd smo mazeni i pazeni i toplo nam je i greju nas i imamo struje. Cemu bre onda tolko kuknjave, samo kukaju svi na sneg? I to kukaju ljudi koji imaju grajnje, struju...ne mogu da voze 1 km do radnje buhuuhuhuh. Gledam ortakove dogodovstine iz NL, klizanje, sankanje, rejvovi na ledu po evropi i svetu, ljudi uzivaju.

Sad sam bio napolju sa klincem, sankali se, uzivali grudvali, napolju je jebeni raj. NIKOG napolju. jedna baba sa detetom samo na igralistu za sankanje. 1 dete?? Svi su zaboli decu na gajbe da gledaju jebene otaku-san debilizme i posle kukaju.

Stvarno nekad imam utisak da smo totalni debili :)

Napolju je, da ponovim, raj.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kad pominjes to za klince napolju, ja sam se jako smorio kada sam video da je centralno brdo u bloku poluprazno :(

brate kad sam bio klinac, morao si da cekas u redu da se spustis na neku "klizu", a bilo ih je vise, cela skola dodje, zajebancija, smejanje. vacarenje :D ceo fazon!

jebem ti danasnje klince, tj. njihove roditelje, svaka cast manjini normalnih

i meni je lepo napolju, jebi ga, navucem se toplije i bude lepo... a i u gradu manje vise nema problema, posto je ocisceno vecina ulica

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...